Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Obudź w sobie życie! Zajdź w ciążę szybciej!

12 czerwca 2021 @ 09:00 - 17:00

Fundacja poMOC dla Płodności ma przyjemność ogłosić otwarcie zapisów na kolejne warsztaty z cyklu „Obudź w sobie życie”. Warsztaty dla osób starających się o dziecko odbędą się 12 czerwca 2021 r. Partnerem merytorycznym spotkania jest warszawski Ośrodek Leczenia Niepłodności OVIklinika, którego wybitni specjaliści za darmo podzielą się swoją bezcenną wiedzą z uczestnikami. Zapisz się już teraz. Ilość miejsc jest ograniczona.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” – wsparcie merytoryczne i emocjonalne

Organizowane od 2017 r. warsztaty dla osób starających się o dziecko „Obudź w sobie życie” to jedyna w swoim rodzaju możliwość tak kompleksowego wsparcia dla par niepłodnych. Najlepsi specjaliści leczenia niepłodności zupełnie za darmo przekazują wiedzę na skomplikowane medyczne tematy, a także udzielają indywidualnego wsparcia i odpowiadają na pytania uczestników.

Warsztaty dają też niepowtarzalną szansę na poznanie innych osób, które są w podobnej sytuacji i doskonale rozumieją rozterki i emocje, jakie niesie ze sobą niepłodność. Uczestnicy warsztatów niejednokrotnie kontynuują swoje znajomości poza internetem i stanowią dla siebie duże wsparcie merytoryczne i emocjonalne.

W ciągu 4 lat zorganizowaliśmy aż 40 warsztatów, w których wzięło udział ponad 2000 kobiet. Wiele z nich już zostało matkami, czego dumne dowody w postaci zdjęć z USG, a potem zdjęć pociech dostajemy regularnie, a które nas niezmiernie cieszą.

NIE PODDAWAJ SIĘ! – to najgorsze, co możesz zrobić, nawet po kilku nieudanych próbach leczenia.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY i OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE!

 

Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, założycielka serwisu www.plodnosc.pl, a także założycielka i prezes Fundacji poMOC dla Płodności, która sama kiedyś wygrała z niepłodnością i teraz pragnie wspierać inne pary starające się o dziecko.


Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec

Podczas przedłużających się starań o dziecko życie rzuca pod nogi wiele kłód, a ich usuwanie jest nieraz ponad nasze siły. Frustracja, bezradność, złość, obwinianie siebie i całego świata – każdy, kto kiedykolwiek zmagał się z niezamierzoną bezdzietnością wie, jak trudne emocje towarzyszą wieloletnim staraniom. To ogromny koszt psychiczny, fizyczny, a także finansowy…. ponieważ postawienie trafnej diagnozy i leczenie nierzadko wiążą się z dziesiątkami drogich wizyt lekarskich, leków i zabiegów. Wiemy, jak ważne jest, aby otrzymana pomoc była jak najlepsza.

Właśnie dlatego powstał ogólnopolski cykl warsztatów edukacyjnych dla osób starających się o ciążę i leczących niepłodność OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE.

Więcej o warsztatach Obudź w sobie życie >>> PRZECZYTAJ TUTAJ

W ciągu 1 dnia warsztatów uczestnicy mają możliwość nie tylko skorzystać z wiedzy najlepszych specjalistów leczących niepłodność, ale też skonsultować swój przypadek i otrzymać wskazówki ułatwiające dalsze leczenie. Każdy, kto brał udział w warsztatach przyznaje, że dawka wiedzy, motywacji i siły do dalszych starań wzrasta w sposób niewyobrażalny po tym jednym dniu. Osoby latami leczące niepłodność czują przypływ świeżej energii do dalszej walki, obierają nowy kierunek i niejednokrotnie w niedługim czasie cieszą się z dwóch kresek na teście ciążowym.

e-Warsztaty organizuje Fundacja pomoc dla Płodności ze wsparciem merytorycznym doskonałych specjalistów medycyny rozrodu z warszawskiego Ośrodka Leczenia Niepłodności OVIklinika: ginekologów prof. dr hab. n. med. Piotra Laudańskiego i dr. hab. n. med. Piotr Pierzyńskiego, embriolożki mgr Moniki Tyśnickiej. Gośćmi warsztatów będą także dietetyk Justyna Janiszewska, psycholog i seksuolog Anna Czyżkowska oraz mówca motywacyjny Łukasz Krasoń.

Podczas warsztatów będzie czas na merytoryczną wiedzę, konsultacje ze specjalistami, pracę z emocjami i wsparcie psychologiczne.

DECYDUJĄC SIĘ NA UDZIAŁ W WARSZTATACH:

  • Będziesz mieć możliwość wysłuchania najlepszych specjalistów medycyny rozrodu pracujących w klinice leczenia niepłodności OVIklinika,
  • Nieodpłatnie skonsultujesz swój przypadek i otrzymasz cenne indywidualne wskazówki,
  • Bliżej poznasz kolejne kroki diagnostyki niepłodności, wraz z metodami leczenia z uwzględnieniem przyczyn i starań,
  • Dzięki sesji z psychologiem i coachem niepłodności, odzyskasz siły psychiczne i nauczysz się radzić z trudnymi emocjami w trakcie leczenia niepłodności. Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem, a także wzmacniania relacji z partnerem,
  • Poznasz inne osoby zmagające się z przedłużającymi się staraniami o dziecko, uzyskasz wsparcie i motywację do dalszego leczenia.

Warsztaty dedykowane są wszystkim osobom, które chcą zostać rodzicami, ale zmagają się z trudnościami w poczęciu dziecka.

OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE – KOGO ZAPROSILIŚMY

W e-warsztatach udział wezmą:

prof. dr hab. n. med.Piotr Laudański– specjalista ginekolog-położnik z podspecjalizacjami perinatologii oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości,

dr hab. n. med. Piotr Pierzyński – specjalista ginekologii i położnictwa oraz specjalista rozrodczości i endokrynologii ginekologicznej,

mgr Monika Tyśnicka – embriolożka kliniczna,

dr Anna Czyżkowska – psycholog,

mgr Justyna Janiszewska – dietetyk kliniczny,

Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny.

Jak się zapisać na e-warsztaty?

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i wyślesz go do nas. W odpowiedzi mailowej otrzymasz instrukcje dotyczące logowania na platformie warsztatowej. O zbliżających się warsztatach poinformujemy Cię także za pomocą sms-a.

Czego potrzebujesz?

Spotkanie odbywa się na żywo i chociaż w formie online, to polega na aktywnej pracy i interakcji na linii prowadzący-uczestnicy. To nie tylko wykłady prelegentów. To też aktywna rozmowa, zadawanie pytań, otrzymywanie odpowiedzi od prowadzących, konsultacje online i… ćwiczenia praktyczne, które przygotowane zostały przez psychologa.

Pomiędzy panelami zaplanowane są przerwy, podczas których będzie możliwość bezpośredniej rozmowy z innymi uczestnikami, wymiany doświadczeń, porad i codziennych problemów wynikających z niepłodności.

Zaplanuj wolną sobotę, pozytywne nastawienie i coś do notowania!

Jesteśmy różni, ale mamy WSPÓLNY CEL – POKONAĆ NIEPŁODNOŚĆ I ZOSTAĆ RODZICAMI!

Po warsztatach zapraszamy Cię do grupy Obudź w sobie życie – dla kobiet starających się o dziecko oraz (dla panów!) Męska poMOC – grupa dla ojców i mężczyzn starających się o dziecko na FB.

 

NIE CZEKAJ! ZAPISZ SIE NA WARSZTATY I PRZYŚPIESZ ZAJŚCIE W CIĄŻĘ!

 

Szczegóły

Data:
12 czerwca 2021
Godzina:
09:00 - 17:00