Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

In vitro z komórkami dawczyni – procedura krok po kroku

16 czerwca 2021 @ 19:00 - 20:00

Adopcja komórki jajowej i in vitro z jej wykorzystaniem może być jedyną nadzieją i rozwiązaniem problemu niepłodności dla kobiety, która z różnych przyczyn nie posiada wystarczającej ilości jajeczek bądź są one bardzo niskiej jakości.

Dla wielu par in vitro z komórką dawczyni, mimo że decyzję o takim kroku poprzedzają często długie rozmowy i bicie się z myślami, stało się największym szczęściem i najlepszą decyzją w życiu.

Mówi się, że dawstwo komórki jajowej to bezinteresowny dar kobiety dla kobiety – najwspanialszy, jaki można dać. Wiele kobiet go przyjęło z wdzięcznością. A Ty? Zastanawiasz się? Masz wątpliwości? Nie za bardzo wiesz, jak to wygląda w praktyce?

W takim razie ten webinar jest dla Ciebie!

O procedurze zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem komórki dawczyni opowie więcej świetny specjalista leczenia niepłodności, jeden z najlepszych w Polsce od problemu niskiej rezerwy jajnikowej i przedwczesnego wygasania czynności jajników dr n. med. Jakub Wyroba, Dyrektor Medyczny Małopolskiego Instytutu Diagnostyki i Leczenia Niepłodności KrakOVI.

 

Dowiecie się m.in.
  • jak przebiega proces doboru dawczyni i co ma duże znaczenie na tym etapie
  • przy jakich parametrach płodności kobieta kwalifikuje się do in vitro z komórką dawczyni
  • jak przy bardzo niskiej rezerwie jajnikowej i decyzji o adopcji komórki wygląda proces przygotowania się do procedury in vitro oraz jaka jest jego skuteczność
W trakcie spotkania będzie można także zadać swoje pytanie.

Zapraszamy 16 czerwca o 19:00 na profil Niepłodni Razem.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Pomoc dla Płodności, a Partnerem i Sponsorem Strategicznym Gedeon Richter Polska.

Szczegóły

Data:
16 czerwca 2021
Godzina:
19:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,