Warsztaty

0 %

OF OUR GOAL

0

DONATIONS

0%

Spotkać się to POCZĄTEK. Zgodzić się to POSTĘP. Pracować razem to SUKCES.

„Obudź w sobie życie” to ogólnopolskie warsztaty dla kobiet starających się o dziecko, których pomysłodawczynią i prowadzącą jest Sylwia Bentkowska. Spotkania odbywają się cyklicznie w różnych miastach w Polsce: Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Gdyni, Gdańsku, Poznaniu. Pierwsze miały miejsce w 2017 roku, a przez ten czas wzięło w nich udział ponad 2500 kobiet.

Warsztaty są bezpłatne, wymagają jednak rejestracji.

W warsztatach biorą udział znani specjaliści z zakresu medycyny rozrodu: ginekolodzy, androlodzy, embriolodzy, immunolodzy, ale także dietetycy i psycholodzy. Dzięki wsparciu najlepszych Klinik Leczenia Niepłodności i naszych partnerów, jesteśmy w stanie podjąć się omówienia najtrudniejszych tematów dotyczących niepłodności. Do tej pory na 40-stu przeprowadzonych warsztatach wystąpiło ponad 100 specjalistów.

 

Warsztaty „Obudź w sobie życie” mają charakter kameralny – zapraszamy na nie maksymalnie 40 kobiet. Zależy nam, aby każda
z Uczestniczek miała możliwość bezpośredniego kontaktu ze Specjalistami, skonsultowania swojego przypadku oraz zadania pytań. To nie forma wykładów, a warsztatów, które mają dać realne wsparcie kobietom, zarówno pod kątem wiedzy specjalistycznej, jak i wsparcia psychicznego oraz emocjonalnego.

 

Podczas 8 godzin trwania warsztatów jest czas na przekazanie specjalistycznej wiedzy, zadania pytań prowadzącym, poznania najnowszych rozwiązań wspierających leczenie niepłodności, wspólny obiad, przerwę kawową oraz nawiązanie bliższych więzi między Uczestniczkami.

 

Na warsztatach "Obudź w sobie życie":

  • Spotkasz się z najlepszymi specjalistami z wiodących kliniki niepłodności całkowicie za darmo,
  • Dostaniesz wiedzę, wskazówki medyczne i możliwość indywidualnej porady dotyczącej Twojego osobistego przypadku,
  • Poznasz krok po kroku etapy diagnostyki niepłodności, a także zgłębisz wiedzę na temat metod leczenia z uwzględnieniem przyczyn i wskazań,
  • Dzięki sesji z psychologiem i coachem niepłodności, odzyskasz siły psychiczne i nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami w trakcie leczenia niepłodności. Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem, a także wzmacniania relacji z partnerem.

O tym, jak wiele dają nasze warsztaty, jak wielką mają moc, najlepiej niech świadczą słowa i podziękowania Uczestniczek:

 

 

 

 

WESPRZYJ

1

Insert your amount

2

You are donating as guest or LOGIN

NOTE : YOUR DONATION WILL BE APPROVED BY THE ADMINISTRATOR ONCE THE TRANSFER WILL BE COMPLETED
NOTE : WAIT THE AUTOMATIC RETURN TO THE SITE TO COMPLETE THE TRANSACTION