Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Poronienie – dlaczego tak trudno poznać przyczynę?

10 maja 2021 @ 18:30 - 19:30

Poronienie to zawsze jest trauma dla kobiety. Tym większa, gdy jest świadoma ciąży i z radością oczekuje na dziecko. Czasem organizm jednoznacznie daje sygnał, że to koniec ciąży, czasem jednak – pojawiają się tylko objawy, sygnały, znaki i… zawsze pytanie: dlaczego to się stało?!

Poronienia nawracające to bolesna – zwłaszcza psychicznie – sytuacja wielu par starających się o dziecko. Problem z utrzymaniem ciąży to także wyzwanie dla lekarza. Źródeł medycznych poronienia może być wiele, ale nie wszystkie są oczywiste i wymagają często pogłębionej, wręcz zaawansowanej diagnostyki.

O tym, dlaczego tak trudno czasem znaleźć przyczynę poronienia oraz w jaki sposób leczy się nawracające straty ciąż, by kolejną utrzymać i donosić bezpiecznie do rozwiązania powie dr n. med. Bartosz Chrostowski, ceniony ginekolog-położnik z dużym doświadczeniem w leczeniu niepłodności w Klinice ARTVIMED – Leczenie Niepłodności.

Zapraszamy na webinar live 10 maja o godz. 18:30 na profilu Niepłodni Razem.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Pomoc dla Płodności, a Partnerem i Sponsorem Strategicznym firma Gedeon Richter Polska.
W trakcie spotkania doktor odpowie także na pytania widzów.

Szczegóły

Data:
10 maja 2021
Godzina:
18:30 - 19:30
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem