Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kawiarenka Płodności – zaprasza prof. Rafał Kurzawa

6 maja 2021 @ 18:30 - 19:30

Zapraszamy na kolejne spotkanie z prof. Rafałem Kurzawą, Ekspertem TFP The Fertility Partnership ds. płodności w ramach Kawiarenki Płodności live.

Transmisja na profilu Niepłodni Razem – w czwartek 6 maja o godz. 18:30.

To niecodzienna okazja, by usłyszeć z ust autorytetu w dziedzinie leczenia niepłodności i in vitro odpowiedź na swoje pytanie dotyczące starań o dziecko czy leczenia niepłodności. Profesor odpowiada na każde pytanie niezwykle dokładnie i wyczerpująco.

Pytania Ekspertowi można zadawać zarówno w trakcie trwania spotkania w komentarzach pod transmisją, ale także napisać je (także anonimowo) już teraz na forum Kawiarenki, skąd przekazane zostaną profesorowi. Pytania z forum mają priorytet, więc zachęcamy do korzystania z tej możliwości pod linkiem: https://plodnosc.pl/…/na-kawie-z-prof-rafalem-kurzawa/
Profesor odpowiada na Wasze pytania całkowicie bezpłatne.

Partnerem i Sponsorem Kawiarenki Płodności jest MSD Polska.

——————————————————————————————

I jeszcze kilka słów o Kawiarence Płodności dla tych z Was, którzy dopiero teraz o niej usłyszeliście.
Kawiarenka Płodności to wyjątkowy projekt spotkań online dla par starających się o dziecko i leczących niepłodność zainicjowany w 2020 roku przez profesora Rafała Kurzawę – specjalistę leczenia niepłodności w TFP Fertility Vitrolive w Szczecinie, Dyrektora Medycznego The Fertility Partnership Poland, a zorganizowany przez naszą Fundację Fundacja Pomoc dla Płodności przy wsparciu MSD Polska.

Czwartkowe spotkania na żywo na profilu Niepłodni Razem to okazja, by w niezobowiązującej, domowej atmosferze całkowicie bezpłatnie usłyszeć z ust wybitnych i doświadczonych lekarzy odpowiedzi na nurtujące Was ważne pytania związane z niepłodnością.
A u nas nie ma złych pytań na ten temat – każde jest traktowane poważnie, a profesor Rafał Kurzawa z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością udziela nie tylko odpowiedzi, ale także często pogłębia temat i rozszerza go o konieczne, pomocne dla Was wątki.

Zapraszamy 6 maja o 18:30

Szczegóły

Data:
6 maja 2021
Godzina:
18:30 - 19:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem