Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

In vitro krok po kroku – część 3

13 maja 2021 @ 18:00 - 19:00

Zapraszamy na III część cyklu spotkań live ze znakomitym specjalistą leczenia niepłodności – doktorem Krzysztofem Mirockim, Kierownikiem Zespołu Lekarskiego w Małopolskim Instytucie Diagnostyki i Leczenia Niepłodności KrakOVI.
Ostatnie odcinki wzbudziły bardzo duże Wasze zainteresowanie, padło także mnóstwo pytań dotyczących in vitro.
Dla przypomnienia: doktor dokładnie omawiał już kwestie związane z prawnymi aspektami leczenia niepłodności za pomocą in vitro oraz przeprowadził nas krok po kroku po samej procedurze zapłodnienia pozaustrojowego.
Oba odcinki można obejrzeć na kanale You Tube PłodnośćPL TV:

W III części pojawi się wiele ważnych informacji na temat efektywności metody in vitro oraz sytuacji, gdy leczenie się nie powiodło za pierwszym razem. Dowiecie się, jakie postępowanie jest wdrażane w kolejnych etapach leczenia oraz jakie badania oraz metody mogą osiągnąć cel w postaci zdrowej ciąży.

Spotkanie jest kolejną okazją do zadania pytania specjaliście – doktor Mirocki podczas każdego webinaru szczegółowo odpowiada na Wasze wątpliwości i stara się rozwiać obawy związane z in vitro. Jego wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz olbrzymie wyczucie w podejściu do pacjentów z niepłodnością skutkuje dużą skutecznością leczenia, a tym samym szczęściem par, które zostają rodzicami.

Zapraszamy 13 maja o godz. 18:00 na profil Niepłodni Razem.

Partnerem e-wydarzenia jest Gedeon Richter Polska. Organizatorem jest Fundacja Pomoc dla Płodności.

Szczegóły

Data:
13 maja 2021
Godzina:
18:00 - 19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem