Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pierwsza wizyta niepłodnościowa – jak się dobrze przygotować

20 lutego 2021 @ 18:00 - 19:00

Masz za sobą rok regularnych, ale bezskutecznych starań o ciążę? Czujesz, że negatywny test ciążowy któryś miesiąc z rzędu to zła wróżba na kolejne miesiące starań?

Nie czekaj i nie marnuj czasu, tylko skonsultuj sytuację ze specjalistą. Wizyta w klinice leczenia niepłodności nie musi oznaczać od razu in vitro. Tylko lekarz mający doświadczenie w prowadzeniu par starających się o dziecko zleci odpowiednie badania, na podstawie których postawi diagnozę i wdroży potrzebne leczenie, które w najszybszym możliwym czasie przyniesie efekt w postaci ciąży.

Pierwsza wizyta niepłodnościowa to dla wielu par stresujący moment. Zupełnie niepotrzebnie. Co więcej – już przed spotkaniem ze specjalistą można się do wizyty przygotować, a tym samym przyspieszyć cały proces diagnostyczny.
Wszystkie pary, które mają za sobą nieudane starania, ale brak wiedzy, dlaczego nie udaje się zajść w ciążę, zapraszamy na webinar dr hab. n. med. Iwony Szymusik, znakomitej ginekolog, specjalistki leczenia niepłodności, Dyrektor Medycznej w Klinice Klinika Gameta w Warszawie.
Podczas webinaru dowiecie się:
  • jakie objawy/symptomy powinny skłonić do jak najszybszej wizyty specjalistycznej
  • jak wybrać lekarza od niepłodności
  • dlaczego czasem „zwykły” ginekolog to za mało, by zajść w ciążę
  • jak wygląda wstępna i rozszerzona diagnostyka niepłodności
  • jakie metody leczenia może w pierwszej kolejności zastosować lekarz
  • co jest bezpośrednim wskazaniem do podjęcia natychmiastowego leczenia za pomocą in vitro
  • jakie badania zrobić przed pierwszą wizytą
  • o co zapyta specjalista podczas pierwszej wizyty i na jakie pytania warto znać od razu odpowiedź.

Pani doktor odpowie także na Wasze pytania i z pewnością dostarczy nie tylko wiedzy dotyczącej specjalistycznego leczenia niepłodności, ale także uspokoi i doda odwagi, by nie czekać z tą decyzją długo.

Pamiętajcie, że czas podczas starań o dziecko ma ogromne znaczenie. Im dłużej zwlekamy, tym łatwiej niestety nie będzie.

Zapraszamy w sobotę 20 lutego o godzinie 18:00 na profil Niepłodni Razem.

Dzięki Merck Group POLSKA – Partnerowi i Sponsorowi wydarzenia, webinar jest bezpłatny! Organizatorem webinaru jest Fundacja Pomoc dla Płodności.

Szczegóły

Data:
20 lutego 2021
Godzina:
18:00 - 19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem