Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

In vitro – krok po kroku. Cz.1

18 lutego 2021 @ 18:00 - 19:00

In vitro, czyli zapłodnienie pozaustrojowe to dla wielu par jedyna możliwość, by zostać rodzicami. Dzięki tej metodzie na całym świecie urodziło się już ponad 8 milionów dzieci.
Nadzieje pokładane w in vitro zawsze są bardzo duże – zwłaszcza, że ten rodzaj leczenia niepłodności często nazywany jest ostatnią deską ratunku dla niepłodnej pary. Procedura składa się z kilku ważnych etapów, do których należy się dobrze przygotować.
O tym, jak krok po kroku przebiega in vitro – co jest wskazaniem do podjęcia takiego leczenia, w jaki sposób się przygotować do poszczególnych jego etapów, co zrobić, by zwiększyć skuteczność i szanse na ciążę, jakie dodatkowe metody to ułatwią, a także z czego mogą wynikać ewentualne niepowodzenia – mówić będzie doktor Krzysztof Mirocki, ginekolog-położnik, specjalista leczenia niepłodności i Kierownik Zespołu Lekarskiego w Małopolskim Instytucie Diagnostyki i Leczenia Niepłodności KrakOVI w Krakowie.
Dodamy, że KrakOVI to jedyny w Polsce i pierwszy w Europie ośrodek oferujący pełną gamę terapii dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, a dr Mirocki uszczęśliwił wiele par, które dzięki jego leczeniu dziś są rodzicami.
(więcej na: http://krakovi.med.pl)
Zapraszamy wszystkie pary, które są na etapie przygotowań do in vitro, ale także te, które rozważają podjęcie takiego leczenia. Wiedza i doświadczenie naszego Eksperta z pewnością ułatwią zrozumienie wielu kwestii związanych z in vitro i podjęcie najlepszej decyzji.
Dzięki Partnerowi i Sponsorowi wydarzenia firmie Gedeon Richter Polska – webinar jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.
Transmisja Live na profilu Niepłodni Razem 18 lutego o godzinie 18:00.
Podczas spotkania będzie możliwość aktywnego udziału i zadawania pytań specjaliście.
Organizatorem webinaru jest Fundacja Pomoc dla Płodności https://pomocdlaplodnosci.pl/

Szczegóły

Data:
18 lutego 2021
Godzina:
18:00 - 19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem