Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

O bliskiej relacji diety z płodnością

22 lutego 2021 @ 19:00 - 20:00

Zaczynamy cykl pysznych i zdrowych webinarów dietetycznych, które poprowadzi świetna dietetyk Barbara Sawaniewska
specjalizująca się w dietoterapii zaburzeń płodności kobiet i mężczyzn, szczególnie na tle zaburzeń endokrynologiczno-metabolicznych.
Być może poznaliście już Basię, bo obserwujecie jej profil na Fb pod nazwą @plodnoscnatalerzu Barbara Sawaniewska – Dieta & Styl życia? A jeśli nie, to naprawdę warto ją poznać, bo wniesie do Waszej codzienności wiele smaku i zdrowia.
Podczas pierwszego spotkania w poniedziałek 22 lutego Basia pokaże Ci, jak blisko są ze sobą dieta i płodność i być może – na co liczymy – nakłoni Cię do zweryfikowania zawartości swojego talerza.
„Jeśli nie wiadomo, co jest przyczyną niepowodzeń, nawet jeśli od lat starasz się o dziecko, nawet jeśli brakuje już siły i pomysłów na leczenie, zachęcam najmocniej do pochylenia się nad tym co TU i TERAZ od Ciebie zależne, czyli nad swoim talerzem. Każdy z nas je i jeść musi – tu nie ma zmiłuj. Styl życia, a w nim dieta, to naprawdę silne bodźce, które mogą pomóc lub przeszkodzić w walce o upragnioną ciążę. I uwierz mi na słowo, że nie jedna osoba już się zdziwiła, jaka siła tkwi w tych maleńkich krokach i drobnych zmianach związanych z dietą… ” – mówi Basia.
Zapraszamy Was na spotkanie z Basią w poniedziałek 22.02 o godzinie 19:00 na profilu Niepłodni Razem. Będzie także możliwość zadania pytania i usłyszenia od razu odpowiedzi. Partnerem webinaru jest Nutropharma.
Organizatorem – Fundacja Pomoc dla Płodności.
Zajrzyjcie także na stronę: www.barbarasawaniewska.pl

Szczegóły

Data:
22 lutego 2021
Godzina:
19:00 - 20:00