Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Inseminacja domaciczna – kiedy poradzi sobie z niepłodnością

28 kwietnia 2021 @ 18:00 - 19:00

„Czy inseminacja domaciczna ma sens, czy może od razu lepiej podejść do in vitro?” To pytanie zadaje sobie wiele par leczących niepłodność. Tymczasem IUI to w wielu przypadkach skuteczna i szybsza niż IVF droga do upragnionego dziecka.

W jakich przypadkach inseminacja domaciczna poradzi sobie z niepłodnością? Co jest wskazaniem i jaka jest jej skuteczność? Ile razy można podchodzić do inseminacji i kiedy przestać? Jaka zależność jest między skutecznością IUI a wiekiem pary? I dlaczego, mimo wskazań, nie wszystkim pomaga?

Na te i wiele innych ważnych pytań odpowie doświadczony i ceniony przez kobiety ginekolog-położnik, specjalista leczenia niepłodności dr n. med. Maciej Hawryluk z Kliniki Gravida Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii i Położnictwa In Vitro w Płocku. Doktor rozwieje wiele wątpliwości na temat inseminacji i wyjaśni, kto i w jaki sposób powinien przygotować się do leczenia niepłodności za pomocą IUI.

W trakcie spotkania LIVE można będzie zadawać pytania do specjalisty.

Transmisja Live na profilu Niepłodni Razem 28.04.2021 o godzinie 18:00.

Partnerem i Sponsorem Strategicznym e-wydarzenia jest Gedeon Richter Polska.
Partnerem merytorycznym – Gravida Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii i Położnictwa In Vitro

Organizatorem – Fundacja Pomoc dla Płodności

___________________________________
Ośrodek leczenia niepłodności GRAVIDA jest realizatorem „Programu polityki zdrowotnej leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa mazowieckiego 2019 – 2022”. A także realizatorem Programu polityki zdrowotnej leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa mazowieckiego finansowanego w ramach projektu „In vitro dla Mazowsza”wybranego do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza w obszarze ochrona i promocja zdrowia.
Podczas spotkania będzie możliwość aktywnego udziału i zadawania pytań specjaliście.
Organizatorem webinaru jest Fundacja Pomoc dla Płodności.

Szczegóły

Data:
28 kwietnia 2021
Godzina:
18:00 - 19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem