Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

In vitro krok po kroku dla zestresowanych

25 maja 2023 @ 19:00 - 20:00

Dzięki in vitro na całym świecie urodziło się już blisko 10 milionów dzieci. Niestety, zapłodnienie pozaustrojowe to temat, który wciąż dzieli nasze społeczeństwo, a przez brak wiedzy i obawę wiele par rezygnuje z tej metody leczenia niepłodności i pozbawia się szansy na upragnione potomstwo.
Tymczasem dla wielu par to właśnie zapłodnienie pozaustrojowe okazało się tą najskuteczniejszą drogą do spełnienia marzenia o dziecku.
Jeśli też stoisz przed decyzją związaną z in vitro, ale czujesz stres i obawę, zapraszamy na webinar „In vitro krok po kroku dla zestresowanych”. Nie bój się pytać, jeśli czegoś nie wiesz na ten temat. Najgorsze, co można zrobić, to poddać się i nie dać sobie szansy na pomoc.
Czym tak naprawdę jest in vitro? Kto kwalifikuje się do tej metody leczenia? Jak ta procedura przebiega krok po kroku? Jaka jest jej skuteczność? Dlaczego nie ma się czego bać?
Na te i wiele innych pytań 25 maja odpowie dr n. med. Krzysztof Derwich, specjalista w ginekologii i położnictwie oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.
Transmisja LIVE o godz. 19:00 na profilu Niepłodni Razem.
Partnerem jest firma ORGANON.

Szczegóły

Data:
25 maja 2023
Godzina:
19:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem/?ref=page_internal