Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Małopolski Dzień Płodności

3 czerwca 2023 @ 09:30 - 17:30

Małopolski Dzień Płodności to wyjątkowe wydarzenie, które daje szansę spotkania w jednym miejscu wielu czołowych ekspertów specjalizujących się w leczeniu niepłodności. Możliwość wysłuchania wartościowych i ciekawych prelekcji, zadania pytań ekspertom oraz poszerzenia swojej wiedzy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności – to wszystko będzie czekać na uczestników 3 czerwca 2023 r. w Krakowie. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy!

Małopolski Dzień Płodności – ekspercko o płodności

Małopolski Dzień Płodności to wydarzenie organizowane przez Fundację poMOC dla Płodności wraz ze wsparciem partnerów, którego tematem przewodnim będzie niepłodność zarówno w kontekście starań o ciążę, jak i leczenia chorób zaburzających prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego. To wydarzenie jest dla osób, które szukają nowoczesnych, skutecznych rozwiązań – zarówno za pomocą metod wspomaganego rozrodu, jak i metod naturalnych.

Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania merytorycznych wystąpień specjalistów w zakresie leczenia niepłodności i zdrowia reprodukcyjnego. Wykłady poprowadzą:

  • Dr n. med. Jarosław Janeczko – Centrum Leczenia Niepłodności PARENS,
  • Lek. Mateusz Ostachowski – Centrum Leczenia Niepłodności PARENS,
  • Mgr Aneta Macur – Centrum Leczenia Niepłodności PARENS,
  • Dr n. med. Anna Horbaczewska – KRAKOVI Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności,
  • Dr n. med. Jakub Wyroba – KRAKOVI Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności,
  • Patryk Treder – dyrektor działu naukowego OMNi-BiOTiC® Polska.

 

Dla kogo?

Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby, które starają się o dziecko, lecz na swojej drodze natrafiły na trudności.

Bez względu na to, czy dopiero otrzymaliście diagnozę i czujecie się przytłoczeni nową sytuacją, czy od lat staracie się o dziecko, a może przygotowujecie się do procedury in vitro lub macie ją już za sobą – to wydarzenie jest dla Was.

Wykłady ekspertów oraz możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistami pozwolą pozyskać cenne wskazówki dotyczące dalszego leczenia.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się 3 czerwca 2023 roku w godzinach 9:30-17:35 w Krakowie w Hotelu Novotel Kraków City West przy ul. Armii Krajowej 11. W celu zarejestrowania się na wydarzenie prosimy o wcześniejsze przybycie. Rejestracja będzie możliwa w godzinach 8:00-9:00.

Wstęp – jak się zapisać?

Konferencja jest bezpłatna, a zapisy odbywają się drogą elektroniczną. Wypełnij formularz zapisu i odpowiedz na kilka pytań. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut. Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zapisania się na warsztat. 1-2 dni przed warsztatem zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia uczestnictwa.

Pamiętaj! Jeśli okaże się, że niemożliwym jest Twój udział, zgłoś to do nas wcześniej (rejestracja@plodnosc.pl) lub podczas rozmowy telefonicznej.

Szczegóły

Data:
3 czerwca 2023
Godzina:
09:30 - 17:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://media-plodnosc.ipresso.pl/landingpage/22/Malopolski-Dzien-Plodnosci