Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dodatkowe metody wspierające in vitro

17 maja 2021 @ 19:00 - 20:00

In vitro jest najskuteczniejszą drogą do ciąży dla wielu niepłodnych par. Współczesne technologie sprawiły jednak, że leczenie in vitro jest dziś znacznie skuteczniejsze niż jeszcze 20 lat temu. Oprócz dobrze znanych metod, takich jak m.in. selekcja nasienia, wprowadzane są coraz nowsze i skuteczniejsze innowacje pozwalające zwiększyć efektywność in vitro.

Polskim ośrodkiem leczenia niepłodności znanym z opracowywania i wdrażania nowych technologii w in vitro jest warszawska OVIklinika. Współzałożyciel ośrodka, dr hab. n. med. Piotr Pierzyński, ceniony ginekolog-położnik, specjalista leczenia niepłodności, a także autor książki „Zajść w ciążę”, opowie nam o najnowszych metodach wykorzystywanych w celu poprawy skuteczności zapłodnienia pozaustrojowego i dlaczego to naprawdę ma sens.
Podczas webinaru dowiecie się, w jakich przypadkach niepłodności wdrożenie dodatkowych metod in vitro jest szczególnie zalecanym krokiem zwiększającym szanse na ciążę, co mogą wykryć nowoczesne testy diagnostyczne stosowane w OVIklinice, jaka jest ich skuteczność w połączeniu z klasycznym in vitro oraz czy mogą być sposobem na wcześniejsze niepowodzenia leczenia.

Zapraszamy 17 maja o godz. 19:00 na profil Niepłodni Razem.

Podczas spotkania doktor odpowie także na wiele Waszych pytań zadawanych w komentarzach pod transmisją.
_________________
Partnerem i Sponsorem Strategicznym e-wydarzenia jest Ferring Pharmaceuticals Poland.
Organizatorem jest Fundacja Pomoc dla Płodności.

Szczegóły

Data:
17 maja 2021
Godzina:
19:00 - 20:00