Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Endometrioza – pytania i odpowiedzi

8 marca 2023 @ 17:00 - 18:00

Marzec jest miesiącem świadomości endometriozy. Z tej okazji, wspólnie z kliniką Krakovi, zapraszamy na cykl krótkich spotkań na żywo „Endometrioza: pytania i odpowiedzi”, podczas których specjaliści leczenia niepłodności będą odpowiadać tylko na wasze pytania. Chcemy, byście wiedzieli na temat tej choroby jak najwięcej i z jak najlepszego źródła. Endometrioza to nie tylko ból, ale wiele poważnych powikłań zdrowotnych, w tym duże problemy z zajściem w ciążę.
Już 8 marca, w Dzień Kobiet, zapraszamy na pierwszy miniwebinar z dr n. med. Anną Horbaczewską, specjalistą ginekologiem-położnikiem. Kolejny odbędzie się 22 marca.
Startujemy o godz. 17:00.
Nasz gość, dr n. med. Anna Horbaczewska,będzie również prelegentką podczas Małopolskiego Dnia Płodności – wydarzenia, które odbędzie się 3 czerwca 2023 r. w Krakowie. Podczas tego spotkania najlepsi specjaliści z klinik leczenia niepłodności (m.in. KrakOvi Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności, Centrum Leczenia Niepłodności PARENS, ARTVIMED Diagnostyka i Leczenie niepłodności) oraz inni Eksperci z zakresu zdrowia reprodukcyjnego podzielą się swoją wiedzą zupełnie za darmo. Zapisz się już dziś!
Więcej szczegółów i zapisy tutaj: MAŁOPOLSKI DZIEŃ PŁODNOŚCI.

Szczegóły

Data:
8 marca 2023
Godzina:
17:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie: