Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Płodność zaczyna się w jelitach

16 marca 2023 @ 19:00 - 20:00

Z roku na rok odnajdujemy coraz to ciekawsze połączenia pokazujące, jak bardzo dobrostan bakterii jelitowych jest związany z naszym zdrowiem. Wiemy już sporo o osi mózgowo-jelitowej, skórno-jelitowej czy nawet płucno-jelitowej, ale czy wiecie, że problemy z zajściem w ciążę, a także w trakcie ciąży, mogą mieć przyczynę również w… jelitach?
Jeśli bezskutecznie staracie się o dziecko, a w trakcie diagnostyki usłyszeliście, że to niepłodność idiopatyczna, koniecznie dołączcie do webinaru 16 marca, który poprowadzi Patryk Treder, Dyrektor Działu Naukowego OMNi-BiOTiC®.
Wiedza, którą dostaniecie, pozwoli zrozumieć, w jaki sposób mikrobiom i zaburzenia w jego obrębie wpływają także na płodność.
Na webinar zapraszamy także wszystkie kobiety, które zmagają się z nawracającymi infekcjami intymnymi, oraz kobiety w ciąży.
Transmisja LIVE o g. 19:00 na profilu NiepłodniRazem.
Nasz gość, Patryk Treder, będzie również prelegentem podczas Małopolskiego Dnia Płodności – wydarzenia, które odbędzie się 3 czerwca 2023 r. w Krakowie. Podczas tego spotkania najlepsi specjaliści z klinik leczenia niepłodności (m.in. KrakOvi Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności, Centrum Leczenia Niepłodności PARENS, ARTVIMED Diagnostyka i Leczenie niepłodności) oraz inni Eksperci z zakresu zdrowia reprodukcyjnego podzielą się swoją wiedzą zupełnie za darmo. Zapisz się już dziś!
Więcej szczegółów i zapisy tutaj: MAŁOPOLSKI DZIEŃ PŁODNOŚCI.

Szczegóły

Data:
16 marca 2023
Godzina:
19:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie: