Wydarzenia

Dysbioza jelitowa a niepłodność – pytania i odpowiedzi

Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie z dr n. med. Danielą Kurczabińską-Luboń z Preveneo Ośrodek Medycyny Zdrowia, które będzie kontynuacją poprzedniego webinaru pt. Czy to, co kryją nasze jelita, może wpływać na płodność.

Rola probiotyków i diety w hamowaniu stanów zapalnych organizmu

Czy wiesz, że nasz osobisty mikrobiom, czyli wszystkie mikroorganizmy: bakterie, wirusy, grzyby i pasożyty – zamieszkujące jelita w naszym organizmie, wpływa nie tylko na sprawne działanie układu pokarmowego, ale również w znacznym stopniu na układ immunologiczny, na metabolizm, alergie, hormony i... płodność?!

Immunologia – mity i fakty o jej roli w leczeniu niepłodności

Zapraszamy na bezpłatny webinar live ze znakomitymi gośćmi: prof. dr hab. n. med. Anną Pituch-Noworolską – specjalistą immunologiem, oraz dr. hab. n. med. Mirosławem Szlachcicem – specjalistą ginekologiem-położnikiem, endokrynologiem i andrologiem, Dyrektorem Medycznym Kliniki Medistica Ginekologia + Płodność.

Optymalizacja transferu zarodka wobec niepowodzeń implantacji

Transfer zarodków to kluczowy etap procedury in vitro, zwykle najbardziej emocjonalny dla pacjentów – to właśnie od powodzenia tego etapu zależy, czy kobieta utrzyma ciążę i całe leczenie zakończy się oczekiwanym sukcesem.

Cykl owulacyjny bez tajemnic

Prawidłowy cykl owulacyjny to klucz do skutecznego planowania ciąży. Umiejętność "czytania" poszczególnych jego faz, wiedza, w której z nich wykonywać badania hormonalne, a kiedy starać się intensywniej o dziecko, ułatwia zarówno starania o ciążę, jak i szybką reakcję na niepokojące sygnały ze strony organizmu.

Dysbioza jelitowa a niepłodność – pytania i odpowiedzi

Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie z dr n. med. Danielą Kurczabińską-Luboń z Preveneo Ośrodek Medycyny Zdrowia, które będzie kontynuacją poprzedniego webinaru pt. Czy to, co kryją nasze jelita, może wpływać na płodność.