Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dysbioza jelitowa a niepłodność – pytania i odpowiedzi

7 lipca 2021 @ 18:00 - 19:00

Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie z dr n. med. Danielą Kurczabińską-Luboń z Preveneo Ośrodek Medycyny Zdrowia, które będzie kontynuacją poprzedniego webinaru pt. Czy to, co kryją nasze jelita, może wpływać na płodność.

A że temat bardzo Was zainteresował i padło mnóstwo pytań dotyczących jelit w kontekście starań o dziecko i niepłodności, na które pani doktor nie zdążyła odpowiedzieć, wspólnie z naszym gościem postanowiliśmy, że tym razem spotkanie będzie oparte właśnie głównie o odpowiedzi na pytania już zadane, a także te, które padną podczas transmisji live.
Jak się okazuje, zdrowe jelita, specjalistyczna probiotykoterapia oraz czujność na nieoczywiste objawy chorobowe to klucz do płodności i efektywnych starań o dziecko, a w konsekwencji zdrowej ciąży i zdrowego potomstwa.

Dr n. med. Daniela Kurczabińska-Luboń to ekspert w dziedzinie biologii funkcjonalnej, mikroodżywiania i probiotykoterapii. Aktywna organizatorka konferencji naukowych i szkoleń z zakresu mikroodżywiania i zaburzeń mikrobioty jelitowej. Założycielka i dyrektor zarządzający Preveneo Ośrodek Medycyny Zdrowia. Prezes Polska Akademia Dietetyki i Mikroodżywiania – PADiM. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach oraz Studiów Podyplomowych z zakresu biologii funkcjonalnej i mikroodżywiania na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Burgońskiego w Dijon. Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Wykładowca na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, Wyższej Szkole Nauk Stosowanych i Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Zapraszamy 7 lipca o godz. 18:00 na profil Niepłodni Razem.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Pomoc dla Płodności.
Partnerami są Preveneo Ośrodek Medycyny Zdrowia oraz Polska Akademia Dietetyki i Mikroodżywiania – PADiM.

Szczegóły

Data:
7 lipca 2021
Godzina:
18:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem