Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zespól PCOS – fakty i mity

5 lipca 2022 @ 19:00 - 20:00

Zespół policystycznych jajników może dotyczyć od 5 do 15 procent kobiet i jest jedną z najczęstszych przyczyn zaburzeń miesiączkowania oraz niepłodności kobiecej. To skomplikowane i wieloobjawowe schorzenie, które utrudnia nie tylko zajście w ciążę i codzienne funkcjonowanie, ale także powoduje znaczne obniżenie samooceny i poczucia własnej wartości.
Gdzie szukać ratunku poza hormonami? Jak przywrócić owulację, pozbyć się nadmiernych kilogramów, nieestetycznego owłosienia i innych objawów, jakie daje PCOS? Czy przy PCOS naturalna ciąża jest możliwa? Czy stymulacja owulacji wystarczy? Czy wszystkie kobiety z PCOS mają nadwagę? Czy PCOS jest bezwzględnym wskazaniem do in vitro? Czy i jaka dieta rzeczywiście może pomóc przy zespole policystycznych jajników? Czy PCOS to coś innego niż PCO?
O faktach i mitach na temat PCOS opowie prof. Beata Banaszewska, znakomita ginekolog-położnik specjalizująca się szczególnie w leczeniu PCOS i wynikającej z tego niepłodności. W trakcie spotkania będzie można zadawać pytania Ekspertce.

Transmisja LIVE 5 lipca o 19:00 na profilu Niepłodni Razem.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest firma Ferring Pharmaceuticals Polska.
Webinar organizuje Fundacja poMOC dla Płodności.

Szczegóły

Data:
5 lipca 2022
Godzina:
19:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem