Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Post dr Ewy Dąbrowskiej – naturalny sposób wspomagania płodności?

19 lipca 2022 @ 19:00 - 20:00

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej to jedna z najpopularniejszych diet, jakie stosują kobiety i mężczyźni w Polsce.
W założeniu nie jest to dieta odchudzająca, a mająca na celu przywrócenie organizmowi prawidłowego funkcjonowania i uleczenie z wielu schorzeń, m.in. migren, alergii, problemów z gospodarką hormonalną, pracą tarczycy.
Choć proponowana przez dr Dąbrowską kuracja odżywcza budzi sporo wątpliwości wśród dietetyków, osoby, które zdecydowały się na podjęcie 6-tygodniowego odżywiania na zasadach postu, niemal jednogłośnie komentują, że właśnie ten sposób odżywiania, a potem racjonalnego powrotu do normalnej, zbilansowanej diety, pomógł im pokonać wiele schorzeń, z którymi nie radziły sobie metody konwencjonalne.
Wśród osób stosujących post dr Dąbrowskiej jest także wiele kobiet, które zmagają się czy zmagały z niepłodnością. Jak się okazuje – dla wielu z nich, dieta warzywno-owocowa stała się najlepszą metodą na zajście w ciążę, co potwierdza wiele historii par, które zostały rodzicami
  • Czy post dr Dąbrowskiej rzeczywiście może być skutecznym i naturalnym sposobem na pokonanie niepłodności i zajście w ciążę?
  • W jaki sposób reaguje organizm podczas 6-tygodniowej kuracji, jakie zmiany w nim zachodzą i w jaki sposób odbywa się „zdrowienie”?
  • Czy dieta warzywno-owocowa jest dla każdej pary zmagającej się z niepłodności?
Na te i wiele innych pytań odpowie sama dr Ewa Dąbrowska, która będzie gościem webinaru 19 lipca o g. 19:00.
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane fenomenem diety dr Dąbrowskiej. Podczas transmisji LIVE będzie okazja do zadawania pytań naszemu gościowi.
Mamy też niespodziankę!
Dla czytelników plodnosc.pl oraz osób, które wezmą udział w wydarzeniu, mamy 35% rabatu na zakup najnowszej książki dr Ewy Dąbrowskiej „Dieta dr Ewy Dąbrowskiej® Fenomen samouzdrawiającego się organizmu. Naturalny sposób wspomagania płodności”. 📚
Zapraszamy 19 lipca na profil Niepłodni Razem/
Organizatorem wydarzenia jest serwis www.plodnosc.pl

Szczegóły

Data:
19 lipca 2022
Godzina:
19:00 - 20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem