Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Krakowie. Klinika Parens.

1 października 2022 @ 10:00 - 16:30

We współpracy z Kliniką Parens z Krakowa zapraszamy na kolejną edycję bestsellerowych warsztatów dla osób starających się o dziecko. „Obudź w sobie życie” to wyjątkowe spotkanie, obfitujące w merytoryczną wiedzę specjalistów leczenia niepłodności oraz wsparcie psychologa i coacha kryzysowego. Warsztaty odbędą się 1 października 2022 r. w Krakowie. Zapisz się już dziś!

O warsztatach

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to całodzienne spotkanie, podczas którego lekarze specjalizujący się w leczeniu niepłodności dzielą się swoją wiedzą i odpowiadają na pytania Uczestników. Prelekcje Specjalistów nie mają charakteru wykładu, ale interaktywnej rozmowy, podczas których Uczestnicy mogą aktywnie brać udział, dopytywać, dzielić się wątpliwościami, czy pytać o radę czy polecenie specjalistów z danej kategorii.

„Warsztaty organizujemy od 2017 r., więc doskonale wiemy, czego potrzebują osoby, które zmagają się z niepłodnością. Bez znaczenia na jakim etapie leczenia jesteście – czy dopiero otrzymaliście diagnozę, czy macie za sobą kilka lat leczenia, bądź korzystaliście już z metody in vitro – nasze spotkanie jest dla Was!” mówi Sylwia Bentkowska, organizatorka warsztatów i prezeska Fundacji poMOC dla Płodności, która sama wiele lat walczyła o to, by mieć dziecko.  

Leczenie niepłodności wymaga holistycznego podejścia i pomocy nie tylko ginekologicznej, ale też psychologicznej, dietetycznej. Dlatego na warsztaty zapraszani są specjaliści z różnych dziedzin: podczas warsztatów 1 października 2022 r. w Krakowie pojawią się: ginekolog, mikrobiolog, fizjoterapeutka, coach kryzysowy oraz psycholog kliniczny.

Dla kogo organizowane są warsztaty?

Spotkanie dedykowane jest osobom starającym się o dziecko oraz leczącym niepłodność. Pojawiają się na nim osoby, które dopiero usłyszały diagnozę i w związku z tym mają wiele pytań i wątpliwości, targają nimi sprzeczne emocje. Ale również – kobiety od lat bezskutecznie starające się o ciążę, znające temat niepłodności od podszewki, po zabiegach inseminacji czy in vitro.

Na warsztaty zapraszamy kobiety z całej Polski. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, od jakiego czasu starasz się o ciążę – dołącz do nas! Zapisz się na bezpłatne warsztaty i przyśpiesz spełnienie marzeń o macierzyństwie.

 

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty?

Warsztaty organizowane są stacjonarnie 1 października 2022 r. w Hotelu Campanile, ul. św. Tomasza 34, 31-023, Kraków. Rozpoczynają się o godzinie 10:00 i potrwają do 16:30. Organizator zapewnia słodki poczęstunek i przerwę kawową. Istnieje możliwość wykupienia obiadu: w wersji mięsnej lub wege.

Danie mięsne: klopsiki mięsno-ryżowe w warzywnym sosie, podawane z pieczywem – 40 zł
Danie wegetariańskie: wegetariańskie leczo z cukinii i fasolki szparagowej, podawane z pieczywem – 40 zł

01.10.2022 r. GODZ. 10:00-16:30

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE

Prosimy o przemyślane zapisywanie się na warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona, a chętnych zawsze bardzo dużo. Jeśli wiesz, że możesz mieć problem z dotarciem na spotkanie, daj znać odpowiednio wcześniej. Dzięki temu osoba naprawdę potrzebująca będzie mogła skorzystać z tego miejsca.

Najlepsi Specjaliści z Kliniki Parens

Podczas warsztatów wiedzą podzielą się najlepsi Specjaliści z Kliniki Parens w Krakowie. Podczas panelu lekarskiego wystąpią: ginekolog dr n. med. Jarosław Janeczko, mikrobiolog lek. med. Aleksander Mazur oraz embriolog mgr Aneta Macur.

Uczestniczki będą mogły również wysłuchać fizjoterapeutki i dietetyczki mgr Beaty Erazmus. W drugiej części warsztatów zaplanowany jest bardzo lubiany i doceniany przez nasze Uczestniczki panel psychologiczny – podczas którego coach kryzysowy Joanna Płuciennik oraz psycholog kliniczny mgr Anna Pyla-Mazur przeprowadzą wspierające zajęcia praktyczne.

Podczas warsztatów Eksperci podzielą się swoją wiedzą i udowodnią, że nawet najtrudniejsze przypadki mogą mieć szczęśliwe zakończenie. To nie będą „suche” wykłady, ale wystąpienia, które przekażą ogrom wartościowej wiedzy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności, trudnej do zdobycia w innych miejscach.

Wykłady mają w założeniu formę interaktywną – Uczestniczki zachęcane są do zadawania pytań, tak podczas samych prelekcji, jak i w przerwach kawowych. Specjaliści podczas całego dnia będą służyli radą i pomocą, chętnie przeprowadzą indywidualne rozmowy.

To wyjątkowe i kompleksowe wsparcie w leczeniu niepłodności jest zupełnie bezpłatne – bez kolejek, bez zapisywania się w przychodni, bez opłacania wizyty. Najlepsi specjaliści w jednym miejscu zupełnie za darmo. Skorzystaj i zapisz się już dziś!

Na warsztatach 1 października 2022 r. pojawią się:

dr n. med. Jarosław Janeczko – specjalista Położnictwa i Ginekologii oraz Specjalista Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Odbywał staż w CNY Fertility Center w Syracuse w USA. Założyciel oraz współwłaściciel GMW EMBRIO w Opolu oraz MEDICOR Kliniki Macierzyństwa w Rzeszowie. Założyciel i właściciel Kliniki IVF – obecnie Centrum Leczenia Niepłodności PARENS w Krakowie. Jest członkiem ESHRE (European Society for Humman Reproduction and Embryology) oraz członkiem i współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu.

 

mgr Aneta Macur – starszy embriolog kliniczny ESHRE. Absolwentka Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego o specjalizacji Genetyka i Biologia Rozrodu oraz Analityki Medycznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

 

 

lek. med. Aleksander Mazurmikrobiologia lekarska. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Od 2008 r. Asystent w Zakładzie Mikrobiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Obecnie Zastępca Kierownika Zakładu (NSSU).

 

 

 

mgr Beata Erazmusdyplom fizjoterapeuty uzyskała w 2017r. po ukończeniu studiów w Akademii Wychowania Fizycznego. W 2021 roku ukończyła studia II stopnia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, uzyskując tytuł Dietetyka klinicznego. Obecnie, zarówno w aspekcie fizjoterapeutycznym jak i dietetycznym, pomaga kobietom z problemami ginekologicznymi i uroginekologicznymi oraz parom borykającym się z zaburzeniami płodności.

 

 

mgr Anna Pyla-Mazur psycholog kliniczny i psychoterapeuta. Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także czteroletnich studiów podyplomowych z psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ.

 

mgr Joanna Płuciennikcertyfikowany coach kryzysowy, którego specjalizacją jest wspieranie osób zmagających się z problemem niepłodności. Także trener rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalne Terapii Zachowania. Jest współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego. Jest jedną z autorek książki „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie” (o trudnych sytuacjach, które wzbogacają) oraz gry coachingowej „Śladami samych siebie”.

 

 

Czy warsztaty pomagają zajść w ciążę? Opinie Uczestniczek

W organizowanych od ponad 5 lat warsztatach „Obudź w sobie życie” wzięło udział ponad 3 000 kobiet. Ich pozytywne opinie są najlepszym dowodem, że to spotkanie jest wyjątkowe i pozostawia niezapomniane wrażenia.

Wiele z Uczestniczek jest już mamami i tuli maleństwo w ramionach. Podczas tego jednego warsztatowego dnia nawiązało się mnóstwo pięknych przyjaźni, a udzielone wsparcie pozwoliło uwierzyć, że starania o upragnioną ciążę mają sens.

Oto, co mówią Uczestniczki warsztatów o tym dniu:


 

 

Jak się zapisać?

Warsztaty są bezpłatne, a zapisy odbywają się drogą elektroniczną. Wypełnij formularz zapisu i odpowiedz na kilka pytań. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut.

Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zapisania się na warsztat.

1-2 dni przed warsztatem zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia uczestnictwa. Pamiętaj! Jeśli okaże się, że niemożliwym jest Twój udział, zgłoś to do nas wcześniej lub podczas rozmowy telefonicznej – dzięki temu z Twojego miejsca będzie mógł skorzystać ktoś inny.

Co zyskasz dzięki warsztatom?

 • Fachową wiedzę najlepszych w Polsce specjalistów leczenia niepłodności,
 • Możliwość nieodpłatnego porozmawiania na temat swoich problemów zdrowotnych, diagnozy, badań,
 • Uzupełnienie wiedzy, którą trudno pozyskać z innych źródeł,
 • Możliwość poznania innych osób, które znajdują się w podobnej sytuacji co Ty,
 • Nową siłę i energię, dzięki sesji z coachem,
 • Ukojenie i wewnętrzny spokój, które przyniosą zajęcia z psychologiem,
 • Wsparcie i zrozumienie od innych uczestników oraz prelegentów.

 

PODSUMOWANIE:

 1. Warsztaty są bezpłatne, ale konieczne jest zapisanie się i potwierdzenie udziału na 1-2 dni przed spotkaniem (organizatorzy kontaktują się z Uczestnikami).
 2. Termin warsztatów: 1 października 2022 r. g. 10:00-16:30
 3. Warsztaty mają formę stacjonarną i odbywają się w Krakowie: Hotelu Campanile, ul. św. Tomasza 34, 31-023, Kraków.
 4. Wsparcia merytorycznego udzielą lekarze z Kliniki Parens z Krakowa. Wiedzą podzielą się także coach kryzysowy, psycholog i fizjoterapeutka.
 5. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, prezes Fundacji PoMOC dla Płodności i założycielka serwisu plodnosc.pl, która sama wie, czym jest niepłodność, a o swojego synka starała się wiele trudnych lat.

SPONSOREM STRATEGICZNYM JEST FIRMA ORGANON

 

 

Szczegóły

Data:
1 października 2022
Godzina:
10:00 - 16:30
Kategoria Wydarzenie: