Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Oncofertility – choroba nowotworowa nie przekreśla szans na rodzicielstwo

6 października 2022 @ 19:00 - 20:00

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi, który jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet – także w wieku reprodukcyjnym. To trudny i wrażliwy temat – bo choć wcześnie zdiagnozowana choroba, tym większe szanse na całkowite wyleczenie kobiety, to czas agresywnego leczenia onkologicznego niestety wyklucza starania o ciążę.

Czy można więc zabezpieczyć płodność wcześniej, by po okresie walki z rakiem i wyzdrowieniu zostać mamą? Jak choroba nowotworowa wpływa na kobiecą płodność?

W kolejnym odcinku cyklu „Wszystko dla płodności” z Kliniką InviMed będziemy o tym rozmawiać z dr. n. med. Jarosławem Kaczyńskim. Wiedza, że choroba nowotworowa nie przekreśla szans na rodzicielstwo, będzie pokrzepiająca. Dowiecie się, jak wygląda zabezpieczenie płodności w sytuacji nowotworowej oraz jak wygląda postępowanie, gdy kobieta jest już gotowa, by zajść w ciążę.
Zapraszamy wszystkie osoby, które są w trakcie leczenia onkologicznego oraz po nim.
W ramach wspólnego poszerzania świadomości na temat raka piersi, zachęcamy do udostępniania wydarzenia – z pewnością są wokół nas osoby, których ten temat mocno dotyczy.
Transmisja LIVE odbędzie się 6 października o g. 19:00 na profilu Niepłodni Razem.
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja poMOC dla płodności

Szczegóły

Data:
6 października 2022
Godzina:
19:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem