Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Poród bez stresu, czyli co kobiecie gwarantują standardy opieki okołoporodowej

19 października 2023 @ 19:00 - 20:00

Wyczekana ciąża to dla każdej kobiety zarówno czas wzruszający, jak i często stresujący, zwłaszcza gdy ma się urodzić pierwsze dziecko. Poród to ten szczególny moment, kiedy oczekiwanie na maluszka miesza się często z panicznym strachem, ale i nadzieją, że będzie to niezapomniane i piękne wspomnienie bez skrajnego bólu i w bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni sali porodowej.
Jak przygotować się do porodu bez stresu, czym są standardy opieki okołoporodowej, z jakich przywilejów może korzystać kobieta podczas ciąży, porodu i połogu, dlaczego są one ważne dla mam? Na te i inne pytania odpowie położna Natalia Marcinów, laureatka 9. edycji konkursu „Położna na medal”.
Natalia Marcinów w zawodzie położnej pracuje od 7 lat. Ukończyła studia drugiego stopnia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2021 r zdobyła tytuł Specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno – położniczego. Od 3 lat spełnia się zawodowo na Bloku Porodowym w Klinicznym Centrum Ginekologii Położnictwa i Neonatologii w Opolu. Kontynuuje także opiekę nad matką i dzieckiem jako położna rodzinna, prowadzi również edukację przedporodową.
W trakcie spotkania na żywo 19 października o g. 19:00 będzie możliwość zadawania pytań. Zachęcamy do udziału wszystkie przyszłe mamy. Transmisja LIVE na @Plodnosc.pl
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja poMOC dla Płodności.

Szczegóły

Data:
19 października 2023
Godzina:
19:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/plodnosc