Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

II edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Płodność. Strefa Specjalistycznej Wiedzy” – zapisz się i dołącz do nas!

28 października 2023 @ 08:00 - 17:00

Po wielkim pozytywnym odzewie, jaki dostaliśmy od Was po I edycji konferencji „Płodność. Strefa Specjalistycznej Wiedzy”, a także licznych sygnałach o zapotrzebowaniu na taką właśnie wiedzę dotyczącą niepłodności i jej leczenia, nie mogło być inaczej – 28 października organizujemy II edycję wydarzenia. Już dziś zarezerwuj sobie ten dzień w kalendarzu i bądź z nami 28 października w Warszawie!

Eksperci o niepłodności

Ginekolodzy, androlodzy, urolodzy, embriolodzy, psycholodzy, seksuolodzy, dietetycy i wielu innych specjalistów z zakresu medycyny rozrodu w jednym miejscu – 28 października 2023 r. w Warszawie na II edycji Ogólnopolskiej Konferencji „Płodność. Strefa Specjalistycznej Wiedzy”.

Wierzymy, że niepłodność można skutecznie wyleczyć, ale do diagnostyki i leczenia należy podejść holistycznie, z szeroko otwartą głową, bazując na specjalistycznej i najnowszej wiedzy. Dlatego na konferencję zapraszamy ekspertów z różnych dziedzin, stowarzyszenia i kliniki, które są w stanie dostarczyć uczestnikom najbardziej aktualne i eksperckie spojrzenie na temat leczenia niepłodności.

Podczas II edycji konferencji medycznej „Płodność. Strefa Specjalistycznej Wiedzy” uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania takich ekspertów leczenia niepłodności jak:  Dr Jan Olek, Dr n. med. Anna Knafel, Dr n. med. Jakub Wyroba, Dr n. med. Radosław Maksym, Prof. dr hab. n. med. Piotr Laudański, Dr n.med. Bartosz Chrostowski, Lek. Katarzyna Kozioł, Lek. Jan Lewandowski, Dr n. med. Łukasz Sroka, Lek. Janusz Pałaszewski, Lek. Katarzyna Gross-Kępińska, Dr n. med. Łukasz Kupis, a także Anna Wietrzykowska, Kinga Kołodziej, Patryk Treder, Sylwia Leszczyńska i wielu innych.

WIĘCEJ O KONFERENCJI

Dla kogo?

Konferencja została zorganizowana z myślą o osobach starających się o dziecko – bez względu, czy te starania dopiero się rozpoczęły, czy są długotrwałe. Każda osoba, niezależnie od etapu starań, wyniesie z tego dnia wiele trudnej do zdobycia z innych źródeł wiedzy. Kontakt z najlepszymi specjalistami z kraju i możliwość wysłuchania ich wykładów oraz bezpośredniej z nimi rozmowy to nadrzędna wartość konferencji.

Zapraszamy również kobiety niekoniecznie planujące w tym momencie potomstwo, ale zmagające się z endometriozą, hashimoto, PCOS czy insulinoopornością. Specjaliści zaproszeni na konferencję będą poruszać tematy z tego zakresu w kontekście bardziej ogólnym niż wyłącznie starania o ciążę.

Podczas konferencji wiele pożytecznych informacji mogą zdobyć również studenci kierunków medycznych oraz lekarze i inni specjaliści, którzy w swojej praktyce zawodowej poruszają temat niepłodności.

Kiedy i gdzie?

28 października 2023 roku

Arche Hotel Krakowska

Aleja Krakowska 237, 02-180 Warszawa

Rejestracja Uczestników odbywa się

w godzinach 8:30-9:30

Wstęp na konferencję

Udział w konferencji wymaga rejestracji i wykupienia biletu.

CENA

BILET NORMALNY: 155 ZŁ

BILET DLA STUDENTA: 53 ZŁ

 

Jak się zapisać?

Wejdź na stronę https://konferencja.plodnosc.pl/II-Edycja-Ogolnopolskiej-Konferencji-Plodnosc-Strefa-Specjalistycznej-Wiedzy i przejdź do formularza zapisu. Uzupełnij go, opłać uczestnictwo, a bilety wstępu otrzymasz w wiadomości na wskazany adres mailowy.

O organizatorze

Fundacja PoMOC dla Płodności to kolejny projekt Sylwii Bentkowskiej mający na celu wsparcie niepłodnych par. Z nieustannie zadawanego pytania „Co jeszcze możemy zrobić?” zrodził się pomysł na założenie Fundacji, która będzie uzupełniała pozostałe nasze inicjatywy: serwis www.plodnosc.pl, warsztaty dla osób starających się o dziecko „Obudź w sobie życie”, kanał na You Tube „PłodnośćPL TV”. Celem Fundacji PoMOC dla Płodności jest poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań, które pozwolą jak najpełniej pomagać osobom niepłodnym.
Poznaj nas lepiej: Fundacja PoMOC dla Płodności.

Jak to się zaczęło?

I edycja konferencji „Płodność. Strefa Specjalistycznej Wiedzy” odbyła się 5 listopada 2022 r w Warszawie. 246 Uczestników, 70 Partnerów merytorycznych, 20 Prelegentów-Specjalistów i nieskończona ilość pozytywnych wrażeń – tak pokrótce można podsumować to wydarzenie. Odzew był tak pozytywny, że nie wyobrażalnym było, aby nie zorganizować kolejnej edycji. Oto, jakie opinie zaczęły spływać do nas po ubiegłorocznej konferencji:

 

Zobacz film z Konferencji: 

 

Od wielu miesięcy pracujemy nad tym, aby II edycja konferencji przyniosła uczestnikom jeszcze więcej wartościowej wiedzy, a poznanie kilkudziesięciu lekarzy medycyny rozrodu w jednym miejscu umożliwiło obranie jak najskuteczniejszej drogi leczenia. Jesteśmy głęboko przekonani, że dzięki zaproszonym specjalistom, stowarzyszeniom, fundacjom i klinikom tak właśnie się stanie, a konferencja stanie się miejscem wymiany doświadczeń między uczestnikami.

Szczegóły

Data:
28 października 2023
Godzina:
08:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie: