Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Life Balancing Retreat – program przygotowujący do zdrowej ciąży

3 marca 2021 @ 18:00 - 19:00

Czym jest Life Balancing Retreat? To autorski program dr n. med. Preeti Agrawal, specjalistki medycyny integracyjnej, który przygotuje organizm kobiety do zdrowego poczęcia.
To jeden z elementów leczenia niepłodności w Integrative Medical Center – IMC, pierwszym w Polsce Centrum Medycyny Integracyjnej, które założyła dr Agrawal. Ona sama od ponad 20 lat z sukcesami pomaga parom zajść w ciążę, stosując metody łączące medycynę zachodnią i naturalną.
O tym, czym jest medycyna integracyjna i w jaki sposób podchodzi do diagnostyki i leczenia niepłodności, dr Agrawal mówiła w poprzednim naszym spotkaniu [jest już do obejrzenia na kanale PłodnośćPL TV ➡ https://www.youtube.com/watch?v=vdMLkWtntjs].
A w środę 3 marca dowiecie się, na czym konkretnie polega i jakie efekty przynosi kobietom starającym się o dziecko program Life Balancing Retreat. Już teraz możemy zdradzić, że dla wielu kobiet, które przeszły przez ten program, otworzył się zupełnie nowy rozdział w życiu.
Na spotkanie zapraszamy wszystkie panie pragnące zajść w ciążę – szczególnie te, które mają za sobą niepowodzenia w leczeniu niepłodności, mierzą się z niepłodnością idiopatyczną, ale także czują bezsilność w walce z niepłodnością, zniechęcenie czy brak wiary w sens dalszych starań.
Transmisja Live 3.03 o godz. 18:00 na profilu Niepłodni Razem. W trakcie spotkania będzie można zadawać pytania.

Szczegóły

Data:
3 marca 2021
Godzina:
18:00 - 19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem/?ref=page_internal