Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Diagnostyka jamy macicy w niepłodności

25 lutego 2021 @ 18:00 - 19:00

Choroby i zaburzenia w obrębie jamy macicy to duży problem kobiet, które starają się o dziecko, a nawet podchodzą do procedury in vitro. Nie wszystkie objawy świadczące o problemach z macicą są jednoznaczne i wiele pań często zwleka z wizytą u odpowiedniego specjalisty.

Tymczasem takie choroby jak endometrioza, adenomioza czy problemy hormonalne wpływające na stan endometrium mają kluczowe znaczenie dla płodności kobiet i skuteczność starań o dziecko. Specjalistyczna, dokładna i szybka diagnoza pozwoli na równie szybkie i skuteczne wdrożenie leczenia, dzięki któremu kobieta będzie mogła zajść w ciążę oraz ją donosić. Trzeba wiedzieć, że zaburzenia w macicy to nie tylko problem z zagnieżdżaniem się zarodka, ale także czynnik poronny.

Zapraszamy na webinar: O diagnostyce i leczeniu chorób jamy macicy w kontekście starań o ciążę mówić będzie znakomity specjalista ginekolog-położnik dr n. med. Grzegorz Głąb z Kliniki GMW Ginekologia i Niepłodność w Opolu.

Specjalista wytłumaczy, na czym polegają badania diagnostyczne jamy macicy – w tym histeroskopia, a także jakiego leczenia wymagają poszczególne nieprawidłowości w obrębie jamy macicy.

Nasz Ekspert jest pionierem cytodiagnostyki kontrastowo-fazowej w Polsce. Jego główne zainteresowania w dziedzinie ginekologii, które realizuje i rozwija w codziennej pracy, związane są ściśle z ginekologią onkologiczną, patologią szyjki macicy, cytodiagnostyką ginekologiczną, kolposkopią, diagnostyką i leczeniem infekcji HPV.

Zapraszamy 25 lutego o godz. 18:00 na profil Niepłodni Razem, gdzie będzie transmisja live.

W trakcie trwania webinaru będzie możliwość zadawania pytań. Webinar jest bezpłatny dzięki wsparciu firmy Gedeon Richter Polska.
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Pomoc dla Płodności.

Szczegóły

Data:
25 lutego 2021
Godzina:
18:00 - 19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem