Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

In vitro nie zmienia natury, ale jej pomaga – jak przygotować się do IVF

11 października 2021 @ 19:00 - 20:00

Wśród wielu mitów pielęgnowanych przez przeciwników zapłodnienia pozaustrojowego jest ten, który utrwala myślenie o sztuczności metody in vitro. Wciąż można usłyszeć, że in vitro to sztuczne zapłodnienie, a jeśli tak – to gorsze i nienaturalne.

Pojęcie to bardzo mocno ulokowało się w myśleniu o IVF i często stanowi blokadę przed podjęciem decyzji o takim leczeniu niepłodności.
Jest to bardzo szkodliwy przekaz, a jednocześnie – i co ważniejsze – niezgodny z prawdą. Jeśli chcesz posłuchać o tym, jak naprawdę wygląda in vitro, jak przebiega i w jaki sposób „wchodzi” w naturalny cykl biologiczny pary, a jednocześnie chcesz dowiedzieć się, jak się przygotować do takiego leczenia, zapraszamy na webinar, który poprowadzi dr n. med. Grzegorz Południewski, ginekolog-położnik, specjalista leczenia niepłodności z Kliniki Gameta Warszawa, który wielokrotnie rozwiewał wątpliwości par w kwestii in vitro.
Pamiętajcie, decyzja o metodzie zajścia w ciążę zawsze będzie zależała od pary, ale warto się kierować wiedzą, a nie uprzedzeniami. W trakcie spotkania będzie możliwość aktywnego zadawania pytań specjaliście.
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja poMOC dla Płodności.
Partnerem i Sponsorem Strategicznym jest firma MERCK.

Szczegóły

Data:
11 października 2021
Godzina:
19:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem