Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dawstwo komórki jajowej – nowe badanie kliniczne w OVIklinice

6 października 2021 @ 19:00 - 20:00

„Dawstwo komórki jajowej tworzy niezwykle silną więź między mamą a dzieckiem…” – to kojące zdanie zapadło w pamięci wielu kobiet, które słuchały profesora. Trzeba wielkiej empatii, a przy tym ogromnej wiedzy medycznej, by móc nie tylko ocenić moment, w którym dla pary dawstwo komórki jajowej będzie najlepszym rozwiązaniem, ale także umieć o tym powiedzieć, przekonać, uspokoić i rozwiać wszelkie wątpliwości. Niesamowity był poprzedni webinar, który na zaproszenie Fundacji poMOC dla Płodności poprowadził prof. Piotr Laudański z warszawskiej OVIkliniki.
Profesor Laudański będzie naszym gościem po raz kolejny. I poruszy także temat dawstwa komórki jajowej, zdradzając jednocześnie szczegóły najnowszego badania klinicznego, jakie zostało przeprowadzone w OVIklinice. Trzeba bowiem wiedzieć, że prof. Laudański to nie tylko znakomity i ceniony przez pacjentki ginekolog-położnik specjalizujący się w leczeniu niepłodności, ale także czynny naukowiec.

Zapraszamy na spotkanie 6 października o g. 19:00.

To także okazja, by zadać Ekspertowi swoje pytanie i usłyszeć odpowiedź. Transmisja LIVE na profilu Niepłodni Razem. Udział jest bezpłatny.
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja poMOC dla Płodności.
Sponsorem i Partnerem Strategicznym jest firma MERCK.

Szczegóły

Data:
6 października 2021
Godzina:
19:00 - 20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem