Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Badania – kiedy i jakie w diagnostyce (nie)płodności

25 marca 2021 @ 18:30 - 19:30

Kawiarenka Płodności TFP i www.plodnosc.pl to wyjątkowy projekt spotkań online dla par starających się o dziecko i leczących niepłodność zainicjowany w 2020 roku przez profesora Rafała Kurzawę – specjalistę leczenia niepłodności w TFP Vitrolive w Szczecinie, Dyrektora Medycznego The Fertility Partnership Poland.

Czwartkowe spotkania na żywo na profilu Niepłodni Razem to okazja, by w niezobowiązującej i komfortowej atmosferze całkowicie bezpłatnie usłyszeć z ust wybitnych i doświadczonych lekarzy odpowiedzi na nurtujące Was pytania związane z niepłodnością. A u nas nie ma złych pytań na ten temat – każde jest traktowane poważnie, a profesor Kurzawa z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością udziela nie tylko odpowiedzi, ale także często pogłębia temat i rozszerza go o konieczne, pomocne dla Was wątki.

W Kawiarence Płodności nie zabraknie w tym roku wielu wybitnych lekarzy, którzy jako goście specjalni przedstawią Wam ważne zagadnienia związane z leczeniem niepłodności i odpowiedzą na Wasze pytania. Bo nasza niezmienna formuła kawiarenkowa to #zadajpytanieotrzymajodpowiedź!

Już w najbliższy czwartek 25 marca w Kawiarence Płodności zasiądą wspaniali goście z TFP Macierzyństwo dr n. med Anna Knafel – ginekolog-położnik, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, i dr n. med. Wojciech Kolawa – ginekolog-położnik, specjalista ginekologii onkologicznej, Dyrektor Medyczny TFP Fertility Macierzyństwo.
Tematem przewodnim będą BADANIA W DIAGNOSTYCE (NIE)PŁODNOŚCI.

A w związku z tym, że temat wciąż żyje i każdego dnia w naszych grupach pojawiają się pytania dotyczące właśnie tego obszaru, zapraszamy do zadawania ich już teraz na naszym forum Kawiarenki na stronie www.plodnosc.pl pod linkiem https://plodnosc.pl/…/goscie-specjalni-kawiarenki…/

Wszystkie pytania przekażmy naszym specjalistom, a Wy otrzymacie odpowiedź 25 marca o 18:30 podczas live’a na Niepłodni Razem [pytania można zadawać anonimowo].

Pytania będzie można także zadawać w trakcie trwania spotkania na żywo.
Zapraszamy do udziału, zachęcamy do zadawania pytań i udostępniania informacji o Kawiarence.
Sponsorem Kawiarenki Płodności jest MSD Polska.

Szczegóły

Data:
25 marca 2021
Godzina:
18:30 - 19:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem