Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

AMH – aktywacja! Nadzieja dla kobiet z zanikającą rezerwą jajnikową

18 marca 2021 @ 18:00 - 19:00

Przedwczesne wygasanie czynności kobiecych jajników to zakończenie ich funkcjonowania jeszcze przed okresem menopauzy. Diagnoza POI to dla młodych kobiet, które chciałyby zajść w ciążę, bardzo trudne doświadczenie, zwłaszcza gdy słyszą, że jeśli ciąża – to nie z własnych komórek. Czy rzeczywiście kobiety z zanikającą funkcją jajników nie mają szans na biologiczne dziecko?
Już 18 marca zapraszamy na wyjątkowy webinar pt. AMH – aktywacja!, który poprowadzi jeden z najlepszych w Polsce specjalistów leczenia niepłodności kobiet z POI, pionier technik aktywacyjnych jajnika w Europie dr n. med. Jakub Wyroba z kliniki KrakOVI.
To jedyny w Polsce i pierwszy w Europie ośrodek leczenia niepłodności oferujący pełną gamę terapii dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową. A także pierwsza w Europie placówka, która dołączyła do międzynarodowej grupy klinik rozwijających metodę leczenia IVA.
  • Na czym polega IVA?
  • Dla jakich kobiet jest nadzieją na ciążę?
  • Jakie są warunki przystąpienia do programu Aktywacji Jajnika?
  • Co jest przyczyną przedwczesnego wygasania czynności jajników?

Transmisja Live na profilu Niepłodni Razem 18 marca o godzinie 18:00.

W trakcie spotkania na żywo dr Wyroba będzie odpowiadał także na Wasze pytania. Sponsorem Strategicznym wydarzenia jest Gedeon Richter Polska.

Organizatorem webinaru jest Fundacja Pomoc dla Płodności.

Szczegóły

Data:
18 marca 2021
Godzina:
18:00 - 19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem