Nasi eksperci

0 %

OF OUR GOAL

0

DONATIONS

0%

Nie zniechęcaj się. Często ostatni klucz w pęku to ten, który otwiera drzwi.

Potrzebujesz wsparcia psychologicznego? Masz problem z zakresu prawa pracy lub prawa rodzinnego? Chcesz skonsultować wybrany aspekt dietetyczny z doświadczonym specjalistą? A może masz pytanie do położnej? Gorąco zachęcamy Cię do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy całkowicie nieodpłatnie udzielają porad w ramach działalności Fundacji PoMOC dla Płodności.

 

NASI EKSPERCI DO WASZEJ DYSPOZYCJI

 

W ramach bezpłatnych konsultacji, możesz skorzystać z pomocy dyżurujących aktualnie specjalistów: psychologa niepłodności, dietetyka, radcy prawnego, położnej. Wystarczy, że wyślesz e-mail na wskazany niżej adres z interesującymi Cię pytaniami, a następnie nasz specjalista odpowie na niego w czasie swojego dyżuru.

 

Psycholog niepłodności – Anna Wietrzykowska

Bezpłatnie odpisuje na e-maile w środy w godzinach 19-21

e-mail: psycholog@pomocdlaplodnosci.pl


Dietetyk – Anna Barczyńska

Bezpłatnie odpisuje na e-maile w środy w godzinach 10-12

e-mail: dietetyk@pomocdlaplodnosci.pl


Radca prawny – Paulina Respondek

Bezpłatnie odpisuje na e-maile w czwartki w godzinach 14-16

e-mail: prawnik@pomocdlaplodnosci.pl

 

Skorzystaj z pomocy doświadczonych specjalistów. Napisz wiadomość, precyzyjnie opisując Twój problem/wątpliwość. Wiadomość zwrotną otrzymasz drogą mailową w czasie dyżurów danego specjalisty.

Udzielona porada jest bezpłatna.

 

Poznaj naszych ekspertów!

Anna Wietrzykowska – psycholog, psychoterapeuta pracujący w nurcie psychoterapii systemowej. Zajmuje się okołoporodową pomocą psychologiczną. W obszarze zainteresowań zawodowych znajduje się praca z osobami, które zmagają się z niepłodnością lub które straciły dziecko w wyniku poronienia/martwego urodzenia. Pracuje z kobietami odczuwającymi silny lęk w ciąży lub lęk przed samym porodem (tokofobia) oraz parami chcącymi przygotować się na narodziny dziecka, kobietami po traumie poporodowej, kobietami z depresją poporodową i parami, które doświadczają kryzysu w związku po narodzinach dziecka i trudności wychowawczych. Prowadzi psychoterapię indywidualną, psychoterapię par i konsultacje psychologiczne. Od 2014 roku jest Członkiem Nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, a od 2019 r. Członkiem Nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Współpracuje z portalami www.plodnosc.pl i www.poronilam.pl. Działalność internetowa: Psycholog Niepłodności.

Adrianna Barczyńska – absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunku Dietetyka I i II stopnia. Od ponad sześciu lat prowadzi Poradnię Dietetyczną w Mysłowicach oraz w Tychach, a także współpracuje z Kliniką Leczenia Niepłodności Invimed w Katowicach. Współpracę dietetyczną opiera na indywidualnym podejściu, biorąc pod uwagę stan zdrowia, ale także preferencje i możliwości, tak aby zmiana stylu odżywiania przychodziła z łatwością i dawała pozytywne efekty. W wolnym czasie uwielbia podróżować z plecakiem i poznawać kulinarne zwyczaje różnych regionów Polski i Europy.

Paulina Respondek – Radca prawny (RZ-686). Specjalistka z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Na co dzień udziela porad prawnych, wydaje opinie prawne, przygotowuje, negocjuje i opiniuje umowy, sporządza pisma przedprocesowe i procesowe. Posiada bogate doświadczenie procesowe. Prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego w Warszawie.”

MARZENIA MAJĄ WIELKĄ MOC! POMAGAMY JE SPEŁNIĆ!

WESPRZYJ

1

Insert your amount

2

You are donating as guest or LOGIN

NOTE : YOUR DONATION WILL BE APPROVED BY THE ADMINISTRATOR ONCE THE TRANSFER WILL BE COMPLETED
NOTE : WAIT THE AUTOMATIC RETURN TO THE SITE TO COMPLETE THE TRANSACTION