Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty „Obudź w sobie życie”

7 maja 2022 @ 09:00 - 14:00

Warsztaty „Obudź w sobie życie” organizujemy od 2017 r. i przez te 5 lat pomogliśmy tysiącom kobiet: wyposażając je w merytoryczną wiedzę od najlepszych specjalistów, motywując do szukania nowych dróg leczenia, dodając sił do dalszej walki. Z nastaniem wiosny organizujemy kolejne warsztaty dla osób starających się o dziecko. Zapraszamy 07 maja 2022 r. w godz. 9-14.

O warsztatach

„Obudź w sobie życie” to cyklicznie odbywające się warsztaty dla osób starających się o dziecko i poszukujących wiedzy, wsparcia, motywacji i pomocy. Zapraszamy zarówno osoby długotrwale leczące się z powodu niepłodności, jak i te, które dopiero rozpoczynają starania.

Pomysłodawczynią, organizatorką i prowadzącą warsztaty jest Sylwia Bentkowska, prezes Fundacji PoMOC dla Płodności i założycielka serwisu www.plodnosc.pl, a prywatnie kobieta, która wiele lat starała się o wymarzone dziecko.

NIE PODDAWAJ SIĘ! – to najgorsze, co możesz zrobić, nawet po kilku nieudanych próbach leczenia. ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY i OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE!

Na warsztaty zapraszamy kobiety i mężczyzn. Można zapisać się indywidualnie lub w parze.

Dla kogo?

Na warsztaty „Obudź w sobie życie” zapraszamy każdego, kto stara się o dziecko i czuje, że potrzebuje pomocy. Dopiero rozpoczynasz starania i masz za sobą pierwsze niepowodzenia? A może znasz już przyczyny niepłodności? Czy nawet jesteś po procedurze in vitro? Niezależnie od etapu starań i Twojej drogi, zapraszamy Cię na spotkanie „Obudź w sobie życie”. Jesteśmy pewni, że to nie będzie stracony czas.

Najbliższe warsztaty organizujemy z merytorycznym wsparciem lekarzy z Kliniki Medistica. Wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niepłodności pozwala im zmierzyć się nawet z przypadkami, wydawać by się mogło, beznadziejnymi.

Przekonaj się!

I zapisz się na warsztat „Obudź w sobie życie”!

07.05.2022 r. GODZ. 9:00-14:00

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE

Przyśpiesz starania o ciążę i ciesz się rodzicielstwem!

TAK, CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!

Kiedy?

Zapraszamy 7 maja 2022 r. w godzinach 9:00-14:00. Ze względów epidemiologicznych spotkanie będzie miało formę zdalną – e-warsztatów.

Jak się zapisać?

Warsztat jest bezpłatny, a zapisy odbywają się drogą elektroniczną.

  1. Wypełnij formularz zapisu i odpowiedź na kilka pytań. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut.
  2. Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zapisania się na warsztat.
  3. 1-2 dni przed warsztatem zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia uczestnictwa. Pamiętaj! Jeśli okaże się, że niemożliwym jest Twój udział, zgłoś to do nas wcześniej lub podczas rozmowy telefonicznej – dzięki temu z Twojego miejsca będzie mógł skorzystać ktoś inny.
  4. Spotkanie odbędzie się poprzez platformę ZOOM. Link do spotkania otrzymasz od nas w wiadomości mailowej.

ZAPISUJĘ SIĘ!

Harmonogram

Warsztaty „Obudź w sobie życie” organizowane są we współpracy z Kliniką Medistica z Krakowa, która swoją działalność rozpoczęła w 1995 r. jako Wielospecjalistyczny Ośrodek Medyczny, z czasem specjalizując się przed wszystkim w leczeniu niepłodności oraz poszerzając ofertę o klinikę medycyny estetyczniej, dermatologii i kosmetologii.

7 maja 2022 r. w warsztatach udział wezmą:

Panel lekarski:

Dr n. med. Mirosław Szlachcic – ginekolog-endokrynolog, androlog, specjalista medycyny rozrodu, lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, Dyrektor Medyczny Kliniki Medistica.

Prof. dr hab. n. med. Anna Pituch-Noworolska – immunolog kliniczny, kierownik oddziału immunologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Krakowie, pediatra. W Klinice Medistica Ginekologia + Płodność specjalizuje się w zaburzeniach płodności o podłożu immunologicznym oraz leczeniem immunoglobuliną.

Dr Marcin Kucia – embriolog, członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Towarzystwa Biologii Rozrodu,  PTMRiE.

 

Panel psychologiczny:

Mgr Ewelina Gawlik-Libera – psycholog, seksuolog. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i partnerską oraz terapią seksuologiczną. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe.

 

Panel dietetyczny:

Mgr Iwona Walczak – dietetyk, która specjalizuje się w diecie w niepłodności i endometriozie. Pracuje również z pacjentkami cierpiącymi na Hashimoto, PCOS, insulinooporność, a także inne schorzenia na tle hormonalnym oraz metabolicznym.

 

Panel motywacyjny

Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, przedsiębiorca, społecznik, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, „spełniający się marzyciel”. Prywatnie szczęśliwy ojciec i zakochany facet.

 

Panel coachingowy

Joanna Płuciennik – certyfikowany coach kryzysowy, którego specjalizacją jest wspieranie osób zmagających się z problemem niepłodności. Także trener rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania. Jest współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

 

Agenda warsztatów:

Godz. 9:30-9:40 – powitanie
Godz. 9:40-10.55 – panel lekarski: ginekolog i embriolog
Godz. 11:05-11:40 – panel motywacyjny
Godz. 11:55-12:35 – panel dietetyczny
Godz. 12:45-13:20 – panel psychologiczny
Godz. 13:30-14:05 – coach kryzysowy

PODSUMOWANIE:

  1. Warsztaty są bezpłatne, ale konieczne jest zapisanie się i potwierdzenie udziału na 1-2 dni przed spotkaniem (organizatorzy kontaktują się z uczestnikami).
  2. Termin warsztatów: 7 maja 2022 r. g. 9-14.
  3. Warsztaty mają formę e-spotkania. Uczestnicy otrzymają link do platformy ZOOM.
  4. Wsparcia merytorycznego udzielą lekarze z Klinika Medistica w Krakowie: ginekolog, immunolog oraz embriolog. Wiedzą podzielą się także seksuolog/psycholog, dietetyk, mówca motywacyjny oraz coach kryzysowy.
  5. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, prezes Fundacji PoMOC dla Płodności i założycielka serwisu plodnosc.pl, która sama wie, czym jest niepłodność, a o swojego synka starała się wiele trudnych lat.

 

 

 

Szczegóły

Data:
7 maja 2022
Godzina:
09:00 - 14:00
Kategoria Wydarzenie: