Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” 19.11.22 r. z Kliniką InviMed Warszawa Praga

19 listopada 2022 @ 11:00 - 17:00

Zapraszamy na kolejną edycję bezpłatnego spotkania dla kobiet starających się o ciążę. „Obudź w sobie życie” to całodzienne warsztaty, podczas których wiedzą podzielą się specjaliści z zakresu medycyny rozrodu, a każda z Uczestniczek otrzyma niezbędne wsparcie i pomoc. Warsztaty odbędą się już 19 listopada w Warszawie. Udział jest bezpłatny.

Warsztaty organizowane są przez Sylwię Bentkowską i Fundację poMOC dla Płodności.

O warsztatach „Obudź w sobie życie”

Warsztaty to całodniowe spotkanie, na którym temat niepłodności poruszany jest w sposób kompleksowy: nie tylko od strony diagnostyki i leczenia, ale również sposobów na relaksację i ukojenie nerwów, wprowadzenie zasad zdrowego trybu życia, zadbania o swoje emocje i relacje w związku.

„Obudź w sobie życie” to nie tylko wykłady, ale specjalistyczna wiedza, którą trudna pozyskać z innych źródeł. Prowadzone są w interaktywny sposób – Uczestniczki aktywnie zadają pytania i dopytują o interesujące ich zagadnienia.

„Obudź w sobie życie”
Warsztaty dla kobiet starających się o dziecko
19.11.2022 r.
InviMed Warszawa Praga, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 2

 

Dla kogo organizowane są warsztaty?

Warsztaty przeznaczone są dla kobiet, które starają się o ciążę, rozpoczęły diagnostykę i leczenie niepłodności lub są w jej trakcie. Etap starań nie ma znaczenia – na warsztaty zapraszamy kobiety, które chcą dowiedzieć się więcej o leczeniu niepłodności. Spotkanie odbywa się w Warszawie, ale zapisy nie ograniczają się do konkretnego regionu.

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, od jakiego czasu starasz się o ciążę – dołącz do nas! Zapisz się na bezpłatne warsztaty i przyśpiesz spełnienie marzeń o macierzyństwie.

Dołącz do Nas: Obudź w sobie życie – zamknięta grupa dla kobiet starających się o dziecko.  

 

Pamiętaj, że warsztaty są bezpłatne. Chcąc maksymalnie pomóc osobom starającym się o dziecko, za nasze spotkania nie pobieramy opłaty od Uczestniczek.

Prelegenci

Warsztaty odbędą się w Centrum Praskim Koneser w siedzibie Kliniki InviMed Warszawa Praga. Na spotkaniu pojawią się: ginekolodzy: lek. med. Tomasz Dworniak, kierownik medyczny InviMed Warszawa Praga oraz lek. Dorota Pietrzyk, specjalistka ginekologii i położnictwa, a także położna mgr Kinga Krajewska, instruktorka jogi Julia Witkowska oraz coach kryzysowy Joanna Płuciennik  

Jak się zapisać?

Warsztaty są bezpłatne, a zapisy odbywają się drogą elektroniczną. Wypełnij formularz zapisu i odpowiedz na kilka pytań. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut.

Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zapisania się na warsztat.

1-2 dni przed warsztatem zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia uczestnictwa. Pamiętaj! Jeśli okaże się, że niemożliwym jest Twój udział, zgłoś to do nas wcześniej lub podczas rozmowy telefonicznej – dzięki temu z Twojego miejsca będzie mógł skorzystać ktoś inny.

PODSUMOWANIE:

  1. Warsztaty są bezpłatne, ale konieczne jest zapisanie się i potwierdzenie udziału na 1-2 dni przed spotkaniem (organizatorzy kontaktują się z Uczestnikami).
  2. Termin warsztatów: 19 listopada 2022 r. g. 11:00-17:00
  3. Warsztaty mają formę stacjonarną i odbywają się w Warszawie, w siedzibie InviMed Warszawa Praga w Centrum Praskim Koneser, Pl. Koneser 2.
  4. Wsparcia merytorycznego udzielą lekarze z Kliniki InviMed Warszawa Praga.
  5. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, prezes Fundacji PoMOC dla Płodności i założycielka serwisu plodnosc.pl.

 

SPONSOREM STRATEGICZNYM JEST FIRMA GEDEON RICHTER SP. Z O.O.

 

 

Szczegóły

Data:
19 listopada 2022
Godzina:
11:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie: