Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tajniki badania nasienia. Wszystko, co powinna wiedzieć para starająca się o ciążę

21 kwietnia 2022 @ 20:00 - 21:00

Badanie nasienia to podstawowe badanie diagnostyczne oceniające płodność mężczyzny. To również jedno z pierwszych badań, które twojemu partnerowi zleci lekarz w klinice leczenia niepłodności. Mimo jego powszechności, wciąż wielu panów czuje się skrępowanych na myśl o oddaniu próbki swojego nasienia do laboratorium. Niepotrzebnie! Dziś badanie wykonuje się niemal rutynowo, a kliniki robią wszystko, aby pacjenci czuli maksymalny komfort oraz dyskrecję w związku z tzw. seminogramem.
Dlaczego tak ważne jest, by mężczyzna zbadał nasienie? Możesz nie wiedzieć, że nie tylko po to, by wykluczyć czynnik męski niepłodności, ale także, by lekarz wiedział, jak skutecznie leczyć kobietę. Jakość nasienia ma olbrzymie znaczenie dla skuteczności metod takich jak inseminacja czy in vitro!
Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat tego badania oraz jakie rodzaje badań nasienia może zlecić lekarz, jakie przyczyny obniżonych parametrów może dzięki temu znaleźć, a także – jak przedstawiają się współczesne normy i jakie jest postępowanie przy oligozoospermii czy azoospermii, dołączcie do webinaru, który 21 kwietnia o 20:00 poprowadzi dr Piotr Dzigowski, specjalista urolog, androlog kliniczny z kliniki InviMed w Warszawie.
W trakcie spotkania będzie można zadać pytanie specjaliście.
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja poMOC dla Płodności.
Partnerem Merytorycznym jest Klinika InviMed www.invimed.pl
Transmisja LIVE na profilu ⤵
https://www.facebook.com/nieplodnirazem/

Szczegóły

Data:
21 kwietnia 2022
Godzina:
20:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem