Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

„Obudź w sobie życie” Warszawa 11.06.2022: bezpłatne warsztaty dla kobiet starających się o ciążę.

11 czerwca 2022 @ 10:00 - 17:00

Po Gdańsku i Katowicach przyszła pora na Warszawę. Zapraszamy na warsztaty stacjonarne „Obudź w sobie życie” 11 czerwca 2022 r. do stolicy. Przybyć może każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, jednak uczestnictwo wymaga wcześniejszego zapisania się. Oto, co będzie się działo na warsztatach.

Te warsztaty mają MOC! Po jednym dniu spędzonym ze specjalistami leczenia niepłodności i innymi kobietami starającymi się o ciążę, poczujesz przypływ energii, nadziei i siły do dalszej walki o ciążę! My nie obiecujemy, my to wiemy! Przekonasz się, że nie jesteś sama – kobiet leczących niepłodność jest znacznie więcej, a Twoje troski nie są odosobnione, wiele kobiet czuje dokładnie to samo.

O warsztatach – dla kogo są organizowane?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to spotkanie wyjątkowe, jakiego próżno szukać gdzie indziej. To prawdziwa grupa wsparcia! Skierowane jest do kobiet starających się o dziecko – bez znaczenia, czy te starania dopiero się rozpoczynają, czy trwają od kilku lat. Leczenie niepłodności to trudny temat, który wymaga trafnej diagnozy, dobrze dobranego leczenia, wsparcia psychologicznego i właściwej dietoterapii. My to wiemy! Dlatego warsztaty poruszają tematykę leczenia niepłodności potraktowanej w sposób kompleksowy.

Sylwia Bentkowska, pomysłodawczyni i organizatorka warsztatów „Obudź w sobie życie” wie to najlepiej – jej starania o wymarzoną ciążę były długie i trudne, ale udało się! Dziś ma upragnionego synka i, jak czuje, dług do spłacenia. Dług w postaci pomocy kobietom leczącym niepłodność. Bo ta pomoc – gdy przyjdzie odpowiednio szybko – może skutecznie doprowadzić do zdrowej i szczęśliwej ciąży!

Na warsztaty zapraszamy kobiety z całej Polski. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, od jakiego czasu starasz się o ciążę – dołącz do nas! Zapisz się na bezpłatne warsztaty i przyśpiesz spełnienie marzeń o macierzyństwie.

ZAPISUJĘ SIĘ!

 

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty?

Warsztaty organizowane są stacjonarnie w Warszawie w Centrum Konferencyjnym WEST GATE, Al. Jerozolimskie 92. Rozpoczynają się 11 czerwca o godzinie 10:00 i potrwają do 17:00. Organizator zapewnia słodki poczęstunek i przerwę kawową.

11.06.2022 r. GODZ. 10:00-17:00

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE

TAK, CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!

Prosimy o przemyślane zapisywanie się na warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona, a chętnych zawsze bardzo dużo. Jeśli wiesz, że możesz mieć problem z dotarciem na spotkanie, daj znać odpowiednio wcześniej. Dzięki temu osoba naprawdę potrzebująca będzie mogła skorzystać z tego miejsca.

Najlepsi specjaliści kompleksowo leczący niepłodność

Na spotkaniu wsparcia merytorycznego udzielą specjaliści z zakresu medycyny rozrodu na co dzień zajmujący się leczeniem niepłodności w Klinice InviMed Warszawa.

To nie będą „suche” wykłady, ale wystąpienia, które przekażą ogrom wartościowej wiedzy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności, trudnej do zdobycia w innych miejscach. Ponadto Uczestniczki będą mieć możliwość zadania dowolnych pytań specjalistom – także z zakresu swojego własnego przypadku, sposobu leczenia, wyników badań.

Zaproszeni Eksperci są do dyspozycji Uczestniczek również w przerwach, kiedy to można podejść i porozmawiać na osobności, dopytać się o interesujące aspekty leczenia czy poprosić o radę czy polecenie specjalistów. To wyjątkowe i kompleksowe wsparcie w leczeniu niepłodności jest zupełnie bezpłatne – bez kolejek, bez zapisywania się w klinice, bez opłacania wizyty. Skorzystaj i zapisz się już dziś!

Na warsztatach 11 czerwca pojawią się:

 

lek. med. Jarosław Kaczyński – specjalista ginekolog-położnik, endokrynolog

 

 

lek. med. Piotr Dzigowski – specjalista urolog, androlog kliniczny

 

 

 

 

Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny

 

 

 

 

Joanna Płuciennik – coach kryzysowy

 

 

 

Maja Herman – psychiatra, psychoterapeuta

 

 

 

Czy warsztaty pomagają zajść w ciążę? Opinie Uczestniczek

W organizowanych od ponad 5 lat warsztatach „Obudź w sobie życie” wzięło udział ponad 3 000 kobiet. Ich entuzjastyczne opinie są najlepszym argumentem, dlaczego warto przyjść na spotkanie. Wiele z Uczestniczek jest już mamami i tuli maleństwo w ramionach. Podczas tego jednego warsztatowego dnia nawiązało się mnóstwo pięknych przyjaźni, a udzielone wsparcie pozwoliło uwierzyć, że starania o upragnioną ciążę mają sens.

Oto, co mówią Uczestniczki warsztatów o tym dniu:

Jak się zapisać?

Warsztat jest bezpłatny, a zapisy odbywają się drogą elektroniczną. Wypełnij formularz zapisu i odpowiedz na kilka pytań. Nie zajmie Ci to nie więcej niż kilka minut.

Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zapisania się na warsztat.

1-2 dni przed warsztatem zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia uczestnictwa. Pamiętaj! Jeśli okaże się, że niemożliwym jest Twój udział, zgłoś to do nas wcześniej lub podczas rozmowy telefonicznej – dzięki temu z Twojego miejsca będzie mógł skorzystać ktoś inny.

ZAPISUJĘ SIĘ!

 

Co zyskasz dzięki warsztatom?

 • Fachową wiedzę najlepszych w Polsce specjalistów leczenia niepłodności,
 • Możliwość nieodpłatnego skonsultowania swoich problemów zdrowotnych, diagnozy, badań,
 • Uzupełnienie wiedzy, którą trudno pozyskać z innych źródeł,
 • Możliwość poznania innych osób, które znajdują się w podobnej sytuacji co Ty,
 • Nową siłę i energię, dzięki sesji z coachem,
 • Ukojenie i wewnętrzny spokój, które przyniesie praktyka jogi,
 • Wsparcie i zrozumienie od innych uczestników oraz prelegentów.
 • VOCHERY: 50% zniżki na I wizytę niepłodnościową u ginekologa i badanie nasienia; 50% badanie nasienia rozszerzone

 

PODSUMOWANIE:

 1. Warsztaty są bezpłatne, ale konieczne jest zapisanie się i potwierdzenie udziału na 1-2 dni przed spotkaniem (organizatorzy kontaktują się z Uczestnikami).
 2. Termin warsztatów: 11 czerwca 2022 r. g. 10-17.
 3. Warsztaty mają formę stacjonarną i odbywają się w Warszawie: Centrum Konferencyjne WEST GATE, Al. Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa
 4. Wsparcia merytorycznego udzielą lekarze z Kliniki InviMed w Warszawie. Wiedzą podzielą się także psychiatra i coach kryzysowy. Uczestniczki otrzymają moc wsparcia od mówcy motywacyjnego.
 5. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, prezes Fundacji PoMOC dla Płodności i założycielka serwisu plodnosc.pl, która sama wie, czym jest niepłodność, a o swojego synka starała się wiele trudnych lat.

Warsztaty dla kobiet starających się o dziecko w Warszawie Obudź w sobie życie

Szczegóły

Data:
11 czerwca 2022
Godzina:
10:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem