Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Niepłodność to sprawa intymna. Jak stawiać granice w relacjach z bliskimi?

21 grudnia 2021 @ 19:00 - 20:00

Wielu z Was zapewne ze stresem myśli o zbliżających się Świętach? Choć to szczególny, rodzinny i sprzyjający radości czas, dla niepłodnych par, które niezamierzenie są wciąż bezdzietne, Święta często kojarzą się ze wścibskimi pytaniami o ciążę, życzeniami „rychłej ciąży”, nowinami o kolejnej ciąży w rodzinie. Radość zamienia się w przygnębienie, smutek, frustrację, złość – zarówno na siebie, jak i bliskich, którzy nie rozumieją, że niepłodność i brak dziecka to sprawa bardzo intymna.
Jak poradzić sobie z niepłodnością? Jak o niej rozmawiać, z kim o niej rozmawiać? Jak przetrwać Święta z rodziną, która znów poruszy temat braku dziecka? Choć temat wydaje się trudny, są techniki, które pozwolą Wam poczuć się silniejszymi w relacjach z innymi ludźmi.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na webinar z psycholog Agnieszką Tousty-Ingielewicz z Kliniki InviMed w Warszawie.
Podczas spotkania dowiesz się, jak spokojnie i bez lęku stawiać granice i radzić sobie z trudnymi komentarzami w relacjach rodzinnych i w grupach społecznych. Ale także w jaki sposób pozostać w dobrej relacji z bliskimi i przyjaciółmi w trudnych sytuacjach (np. szczęśliwej ciąży szwagierki, bratowej, siostry, przyjaciółki), tak aby zadbać o siebie i swoje uczucia, a jednocześnie o ważną relację.

Transmisja LIVE na profilu Niepłodni Razem o godz. 19:00, 21 grudnia (wtorek).

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Pomoc dla Płodności.
Partnerem i Sponsorem Strategicznym jest firma Ferring Pharmaceuticals Polska.

Szczegóły

Data:
21 grudnia 2021
Godzina:
19:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem