Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Małopolski Dzień Płodności po raz drugi – uruchamiamy zapisy.

25 maja @ 08:00 - 16:00

Małopolski Dzień Płodność to bezpłatne wydarzenie skierowane do osób leczących niepłodność. Formuła spotkania zakłada nie tylko wysłuchanie prelekcji specjalistów z zakresu medycyny rozrodu, ale też możliwość bezpośredniej rozmowy z wybranym lekarzem. Nie trać czasu, zapisz się na wydarzenie! Już 25 maja 2024 r. w Krakowie.

Małopolski Dzień Płodności – II edycja

Fundacja poMOC dla Płodności już drugi rok z rzędu organizuje wydarzenie wspierające i edukujące osoby długotrwale starające się o dziecko. Sylwia Bentkowska, Prezes Fundacji, wraz z Partnerami Merytorycznymi, tj. Kliniką Parens, Kliniką Krakovi i firmą Naturell, zapraszają na II edycję Małopolskiego Dnia Płodności.

Dzięki pomocy Partnerów – Nutropharma, Dr Max Zdrowie, Pronatal – możemy zaprosić na to wydarzenie bez pobierania jakichkolwiek opłat.

Wstęp na Małopolski Dzień Płodności jest darmowy!

Dla kogo?

To wydarzenie dla osób, które szukają nowoczesnych, skutecznych rozwiązań – zarówno za pomocą metod wspomaganego rozrodu, jak i metod naturalnych. Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby, które starają się o dziecko, lecz na swojej drodze natrafiły na trudności.

Jeśli czujesz, że Wasze starania o maleństwo niepokojąco się wydłużają, to spotkanie jest dla Was!

Jeśli od wielu miesięcy, a nawet lat leczycie niepłodność, a wciąż Wasza rodzina jest dwuosobowa, to spotkanie przyniesie Wam wiele cennych spostrzeżeń, wskazówek i wsparcia.

Jeśli czujecie, że tracicie siły i nadzieję na dalsze leczenie, koniecznie przyjdźcie, a wyjdziecie wzmocnieni i pełni energii do działania!

Nigdy się nie poddawaj. Może już za następnym zakrętem czeka na Ciebie SZCZĘŚCIE !

Bez względu na to, czy dopiero otrzymaliście diagnozę i czujecie się przytłoczeni nową sytuacją, czy od lat staracie się o dziecko, a może przygotowujecie się do procedury in vitro lub macie ją już za sobą – to wydarzenie jest dla Was.

Wiedza, wsparcie, najlepsi specjaliści – co się będzie działo?

Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wystąpień specjalistów w zakresie leczenia niepłodności i zdrowia reprodukcyjnego. Wykłady poprowadzą:

 • Dr n. med. Jarosław Janeczko – Centrum Leczenia Niepłodności PARENS;
  Temat: Rola mikrobioty w niepłodności.
 • Mgr Beata ErazmusCentrum Leczenia Niepłodności PARENS;
  Temat: Fizjoterapia i aktywność fizyczna u kobiet z problemem niepłodności.
 • Dr n. med. Estera Kłosowicz – Centrum Leczenia Niepłodności PARENS;
  Temat: Płodność szyta na miarę – jak wybrać odpowiednią formę leczenia?
 • Dr n. med. Jakub Wyroba – KRAKOVI Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności;
  Temat: AMH bez tajemnic.
 • Dr Krzysztof Mirocki – KRAKOVI Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności;
  Temat: PCOS jaki ma wpływ na płodność – możliwości postępowania.
 • Dr Alicja Lachowska – KRAKOVI Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności;
  Temat: Otyłość a płodność.
 • Mgr Klaudia Łakoma – Ekspert Naturell
  Temat: Jaki styl życia zmniejsza szansę na ciążę?

Oprócz wysłuchania 7 prelekcji doskonałych specjalistów z zakresu medycyny rozrodu i dziedzin wspierających płodność, uczestnicy będę mieć również możliwość odbycia bezpośredniej rozmowy z wybranym ekspertem. Bez kolejek, bez zapisywania się, bez opłat – porozmawiaj z Ekspertem na Małopolskim Dniu Płodności i zyskaj cenną wiedzę na temat leczenia niepłodności.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się 25 maja 2024 roku w godzinach 9:00-16:00 w Krakowie w Hotelu Novotel Kraków City West przy ul. Armii Krajowej 11. W celu zarejestrowania się na wydarzenie prosimy o wcześniejsze przybycie. Rejestracja będzie możliwa w godzinach 8:00-9:00.

Wstęp bezpłatny – sprawdź, jak się zapisać

Wydarzenie jest bezpłatne, a zapisy odbywają się drogą elektroniczną. Wypełnij formularz zapisu i odpowiedz na kilka pytań. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut. Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zapisania się na spotkanie. 1-2 dni przed warsztatem zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia uczestnictwa.

Pamiętaj! Jeśli okaże się, że niemożliwym jest Twój udział, zgłoś to do nas wcześniej (rejestracja@plodnosc.pl) lub podczas rozmowy telefonicznej.

Uwaga! Dany adres mailowy może być użyty do jednego zgłoszenia. Jeśli w późniejszym czasie chcesz zapisać kolejną osobę, np. partnera, to konieczne będzie podanie w formularzu innego adresu mailowego.

 

Szczegóły

Data:
25 maja
Godzina:
08:00 - 16:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://konferencja.plodnosc.pl/malopolski-dzien-plodnosci