Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LIVE: Świąteczne dania oparte o dietę przeciwzapalną i propłodnościową

18 grudnia 2020 @ 19:00 - 20:00

Coraz bliżej Święta. Czujecie?
W wielu domach roznoszą się już świąteczne, aromatyczne zapachy piernika i korzennych przypraw. Za chwilę wejdą zapachy grzybów leśnych, kapusty, słodkiej ryby po grecku, barszczu… Będzie pysznie! Ale czy zdrowo?
To pytanie zadaje sobie wiele osób, zwłaszcza tych, które z różnych przyczyn są na rozmaitych dietach i terapiach żywieniowych.
Dla par, które starają się o ciążę i leczą niepłodność, dieta ma bardzo duże znaczenie. Dotyczy to szczególnie kobiet z PCOS czy endometriozą. Dla takich osób czasem nawet niewielkie odstępstwo od zaleceń dietetycznych może spowodować nieprzyjemne konsekwencje.
Ale spokojnie, bo również podczas świąt Bożego Narodzenia nie musisz rezygnować z diety wspierającej płodność, a jednocześnie możesz sobie zapewnić maksimum świątecznych wrażeń na podniebieniu ? W świątecznym menu można znaleźć wiele superfoods, czyli produktów, które będą świetnym wsparciem podczas starań o dziecko.
I właśnie o tym, jak skomponować pyszne świąteczne potrawy w oparciu o dietę propłodnościową i przeciwzapalną będzie mówiła znakomita dietetyk mgr Patrizia Polańska-Drejer z Kliniki InviMed.
Będzie także premierowa niespodzianka, która zdecydowanie pomoże Wam w kuchennych przygotowaniach do świąt.
Bądźcie z nami w piątek 18 grudnia o 19:00 na profilu Niepłodni Razem na Facebooku.
Będzie to najprawdopodobniej najsmaczniejszy i najbardziej pachnący Świętami webinar w tym roku. Oczywiście wszystko na żywo, więc będzie można dopytać naszego gościa o różne wątpliwości.
Dzięki wsparciu Ferring Pharmaceuticals wydarzenie jest dostępne dla wszystkich! Dziękujemy!

Szczegóły

Data:
18 grudnia 2020
Godzina:
19:00 - 20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem/events/?ref=page_internal