Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kiszonki i mrożonki – całoroczne superfood’s dla płodności

22 marca 2021 @ 19:30 - 20:30

Zapraszamy na kolejne spotkanie z dietetykiem. Barbara Sawaniewska – Dieta & Styl życia poruszy bardzo ciekawy temat o superfoods dla płodności. Skupimy się na nieoczywistych produktach, które za sprawą ciekawych form przechowywania żywności mogą stanowić wartościowy komponent diety przez cały rok – mowa o kiszonkach i mrożonkach.

Wokół tych produktów oraz form przechowywania żywności krąży wiele mitów i kontrowersji. Bądźcie z nami, by przybliżyć ten temat i zdobyć wiedzę, jak w prosty sposób wspomóc swoje zdrowie, a co za tym idzie płodność.

Transmisja Live na profilu Niepłodni Razem 22 marca o godzinie 19:30.

Będzie także możliwość zadania pytania i usłyszenia od razu odpowiedzi.

Organizatorem – Fundacja Fundacja Pomoc dla Płodności

Partnerem webinaru jest Barbara Sawaniewska – Dieta & Styl życia

_______________

mgr Barbara Sawaniewska – jest dietetykiem, pasjonatem i propagatorem wiedzy opartej na badaniach naukowych, ale podanej w sposób praktyczny. Nade wszystko ceni sobie indywidualizację zaleceń. Od ponad 7 lat specjalizuje się w dietoterapii zaburzeń płodności kobiet i mężczyzn, szczególnie na tle zaburzeń endokrynologiczno-metabolicznych oraz przy współistnieniu innych chorób (m.in. PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Endometrioza, insulinooporność) a także związanych z zaburzeniami wynikającymi z nieprawidłowej masy ciała. Na co dzień współpracuje z Centrum Terapii Lew-Starowicz, realizuje doktorat w Instytucie Nauk o Żywieniu Człowieka na SGGW – przedmiotem jej badań naukowych jest opracowanie modelu diety wspomagającej płodność. Prowadzi własną firmę pod nazwą

Barbara Sawaniewska – Dieta & Styl życia (www.barbarasawaniewska.pl). Swoje działania w Social Mediach kreuje pod nazwą Płodność na talerzu.

Podczas spotkania będzie możliwość aktywnego udziału i zadawania pytań specjalistce.
Organizatorem webinaru jest Fundacja Pomoc dla Płodności.

Szczegóły

Data:
22 marca 2021
Godzina:
19:30 - 20:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem