Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kawiarenka Płodności – zadaj pytanie, otrzymaj odpowiedź!

27 maja 2021 @ 18:30 - 19:30

Masz pytania dotyczące niepłodności i jej leczenia? Chcesz wiedzieć, czy jesteś na dobrej drodze do ciąży? Chcesz rozwiać wątpliwość, czy in vitro jest dla Ciebie? Ty pytasz, prof. Rafał Kurzawa odpowiada! A wszystko w trybie LIVE.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Kawiarenki Płodności z wybitnym specjalistą w zakresie leczenia niepłodności i in vitro prof. Rafałem Kurzawą, Dyrektorem Medycznym TFP The Fertility Partnership Poland.

Transmisja spotkania jak zwykle na profilu Niepłodni Razem – w czwartek 27 maja o godz. 18:30.

Pytania Ekspertowi można zadawać zarówno w trakcie trwania spotkania w komentarzach pod transmisją, ale także napisać je (także anonimowo) już teraz na forum Kawiarenki, skąd przekazane zostaną profesorowi. Pytania z forum mają priorytet, więc zachęcamy do korzystania z tej możliwości pod linkiem:
Profesor odpowiada na Wasze pytania całkowicie bezpłatne.
Partnerem i Sponsorem Kawiarenki Płodności jest MSD Polska.

I jeszcze kilka słów o Kawiarence Płodności:
To wyjątkowy projekt spotkań online dla par starających się o dziecko i leczących niepłodność zainicjowany w 2020 roku przez profesora Rafała Kurzawę – specjalistę leczenia niepłodności w TFP Fertility Vitrolive w Szczecinie, Dyrektora Medycznego The Fertility Partnership Poland, a zorganizowany przez naszą Fundację Fundacja Pomoc dla Płodności przy wsparciu MSD Polska.

Czwartkowe spotkania na żywo na profilu Niepłodni Razem to okazja, by w swobodnej atmosferze całkowicie bezpłatnie usłyszeć z ust wybitnych i doświadczonych lekarzy odpowiedzi na nurtujące Was ważne pytania związane z niepłodnością.

A u nas nie ma złych pytań na ten temat – każde jest traktowane poważnie, a profesor Rafał Kurzawa z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością udziela nie tylko odpowiedzi, ale także często pogłębia temat i rozszerza go o konieczne, pomocne dla Was wątki.

Zapraszamy 27 maja o 18:30

Szczegóły

Data:
27 maja 2021
Godzina:
18:30 - 19:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem