Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LIVE: Rola żywienia w leczeniu endometriozy – Co to jest dieta przeciwzapalna? Dr Jan Olek

8 grudnia 2020 @ 20:00 - 21:00

Leczenie endometriozy to temat, który wciąż żywo interesuje lekarzy i naukowców. Szacuje się, że z tym trudnym do zdiagnozowania schorzeniem boryka się nawet co 10. kobieta w wieku reprodukcyjnym. Endometrioza to ogromny ból i szereg innych dolegliwości oraz konsekwencji – jedną z nich jest niestety niepłodność.
Jak leczyć endometriozę? To przede wszystkim zależy od stopnia jej zaawansowania. Jednak obecnie specjaliści coraz większą wagę przykładają także do leczenia endometriozy „u podstaw”. Okazuje się bowiem, iż na rozwój tej choroby duży wpływ ma dieta, stosowana suplementacja, ale też m.in. środowisko, w którym funkcjonujemy.
Obecnie większy niż dawniej nacisk kładzie się na terapię żywieniową przy leczeniu endometriozy, czyli spożywanie produktów działających przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie i przeciwbólowo, a także zmniejszających poziom estrogenów we krwi.

Jak powinna wyglądać dieta przeciwzapalna przy endometriozie? Opowie o tym jeden z najlepszych specjalistów leczenia endometriozy w Polsce i Europie, znakomity diagnosta i operator endometriozy, założyciel m.in. Miracolo Clinic dr Jan OLEK.

Webinary z udziałem dr. Olka budzą olbrzymie zainteresowanie kobiet. U nas gościć będziemy tego specjalistę już po raz trzeci, a dzięki naszemu Partnerowi i Sponsorowi Strategicznemu firmie

ForMeds, dostęp do spotkania jest całkowicie bezpłatny.???
Co więcej, dzięki ForMeds, podczas webinaru rozdamy kilkanaście pełnowartościowych opakowań suplementów z linii PRENACAPS, które m.in. dzięki składowi i znakomitej przyswajalności rekomendowane są przez wielu specjalistów ginekologów zarówno na etapie starań o ciążę, jak i leczenia niepłodności.
Zapraszamy! To niecodzienna okazja, by móc zadać także swoje pytanie doktorowi Olkowi.
8.12, godz. 20:00 Facebookowy profil Niepłodni Razem

Szczegóły

Data:
8 grudnia 2020
Godzina:
20:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie: