Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

E-warsztaty „Obudź w sobie życie” dla rozpoczynających leczenie

28 listopada 2020 @ 09:00 - 17:00

NIE PODDAWAJ SIĘ! – to najgorsze, co możesz zrobić, nawet po kilku nieudanych próbach leczenia. ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY i OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE!

Obudź w sobie życie! Ruszyły zapisy na e-warsztaty dla par starających się o dziecko

„Obudź w sobie życie” to ogólnopolski cykl bezpłatnych warsztatów dla osób starających się o dziecko. Od 2017 roku, gdy warsztaty odbyły się po raz pierwszy, łącznie wzięło w nich udział ponad 1600 kobiet. Wiele z nich jest już mamami! Też tak chcesz?

Ze względu na utrzymującą się sytuację epidemiczną w naszym kraju – zapraszamy Cię do przestrzeni OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE online. Właśnie ruszyły zapisy na e-warsztaty.

Jest kilka nowości: po pierwsze: e-warsztaty są dla par, po drugie – możesz wybrać poziom zaawansowania. Partnerem merytorycznym e-warsztatów jest wiodąca klinika leczenia niepłodności InviMed.

e-Warsztaty organizujemy we współpracy i z nieocenionym wsparciem merytorycznym Kliniki InviMed. Udział w spotkaniach online wezmą udział najlepsi specjaliści z zakresu medycyny rozrodu, którzy nie tylko omówią problemy związane z niepłodnością, ale też odpowiedzą na Wasze pytania, każdy przypadek traktując indywidualnie.

Zapisy na wydarzenie i więcej informacji TUTAJ.

Szczegóły

Data:
28 listopada 2020
Godzina:
09:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://plodnosc.pl/obudz-w-sobie-zycie-ruszyly-zapisy-na-e-warsztaty-dla-par-starajacych-sie-o-dziecko/