Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dlaczego się nie udaje? O aspektach psychologicznych i embriologicznych niepowodzeń leczenia niepłodności

14 września 2021 @ 20:00 - 21:00

Dlaczego leczenie niepłodności nie zawsze układa się pomyślnie i procedury medyczne, jakie wdraża lekarz, w tym in vitro, nie kończą się ciążą? Czy przyczyną jest niewystarczająca diagnostyka, czynniki zewnętrzne, a może to problem ukryty znacznie głębiej, którego nie sposób wykryć bez poprzedzających niepowodzeń?

Pytań na temat nieudanego i przedłużającego się leczenia niepłodności zawsze jest wiele. Sytuacja taka rodzi nie tylko zawód i smutek pary starającej się o dziecko, ale także powoduje lęk i niepewność przed kolejnymi krokami. Dla wielu par doświadczenie porażki jest początkiem emocjonalnych problemów, a nierzadko epizodów depresyjnych.
Jeśli temat jest Ci znany i potrzebujesz więcej wiedzy na ten temat, zapraszamy na bezpłatny webinar znakomitych specjalistów z Kliniki Medistica Ginekologia+Płodność.
Psycholog Ewelina Gawlik-Libera oraz dwoje embriologów mgr Aneta Filipiak oraz dr Marcin Kucia odpowiedzą na pytanie – dlaczego się leczenie niepłodności często się przedłuża i co robić, by kolejne działania przyniosły efekt w postaci ciąży. W trakcie spotkania będzie można zadawać pytania specjalistom.

Transmisja na profilu Niepłodni Razem 14 września (data zmieniona z 19 lipca) o g. 20:00

Partnerem i Sponsorem Strategicznym wydarzenia jest ORGANON, a organizatorem Fundacja poMOC dla Płodności.

Szczegóły

Data:
14 września 2021
Godzina:
20:00 - 21:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem