Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

AMH bez tajemnic z Kliniką KrakOvi

8 marca 2022 @ 18:00 - 19:00

Zapraszamy na pierwszy odcinek nowego cyklu rozmów z Ekspertami „Porozmawiajmy o płodności”. Będziemy rozmawiać o tym, jak dbać o płodność, ale także jak radzić sobie z leczeniem różnych zaburzeń, które powodują niepłodność i trudności z zajściem w ciążę.
Zaczynamy od #AMHbezTajemnic z Kliniką KrakOvi, która jest Małopolskim Instytutem Diagnostyki i Leczenia Niepłodności – jedynym, który w tak zaawansowanym zakresie specjalizuje się w pomocy kobietom z niską rezerwą jajnikową.
Naszymi gośćmi będą specjaliści ginekologii i leczenia niepłodności dr n. med. Jakub Wyroba, który w KrakOvi jest Dyrektorem Medycznym, oraz lek. med. Krzysztof Mirocki – Kierownik Zespołu Lekarskiego.
Nie ma chyba lepszej daty niż 8 marca, by porozmawiać o tym, co dla wielu kobiet doświadczających niepłodności, jest najważniejsze, czyli o ciąży w cieniu problemów z AMH.
Rezerwa jajnikowa to „ulotna część kobiecości” – i choć zmniejszająca się liczba komórek jajowych wraz z wiekiem jest zjawiskiem całkowicie naturalnym, to przedwczesne wygasanie funkcji jajników jest patologią i nierzadką przyczyną niepłodności.
Kiedy AMH jest rzeczywiście za niskie, by mówić o szansach na ciążę? Co w przypadku, gdy jednak w badaniach wynik hormonu wskazuje ponad normę? Jak interpretować wyniki AMH na poszczególnych etapach życia kobiety? W jaki sposób się leczyć, by mieć swoje dziecko?
Jeśli temat Cię interesuje, dołącz do spotkania 8 marca o godz. 18:00. Transmisja na profilu Niepłodni Razem.
Serdecznie Cię zapraszamy.
Dostęp do wydarzenia jest bezpłatny!
Partnerem Strategicznym jest firma Ferring Pharmaceuticals Polska.
Organizatorem cyklu rozmów Porozmawiajmy o płodności jest Fundacja PoMOC dla Płodności

Szczegóły

Data:
8 marca 2022
Godzina:
18:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/nieplodnirazem